Angelinę Jolie od rozwodu z Bradem Pittem łączono z kilkoma mężczyznami. Najwięcej poruszenia wśród fanów aktorki wzbudziły plotki o jej romansie z The Weeknd, z którym aktorka parokrotnie widziana była publicznie. Wokalista miał też nawiązać do ich relacji w piosence „Here We Go...Again”, gdzie wprost wyznaje, że jego nową dziewczyną jest „gwiazda filmowa”. Pogłoski o związku tych dwojga krążyły w sieci rok temu i od tego czasu nie pojawiły się na jego temat żadne nowe informacje. To może być sygnał, że Jolie przeniosła zainteresowanie na kogoś innego - i wielu wierzy w to, że jest nim Paul Mescal.

Angelina Jolie i Paul Mescal przyłapani na kawie w Londynie

47-letnia Jolie spotkała się z irlandzkim aktorem w londyńskiej kawiarni Almeida Café & Bar. Zdjęcia parze zrobił przypadkowy świadek, który przesłał je do twórcy instagramowego profilu @paulmescalpics. To właśnie tam opublikowano dowody na spotkanie tych dwojga. Jak podał informator, wcześniej Angelina razem z córką, 16-letnią Shiloh, wybrała się na spektakl „Tramwaj zwany pożądaniem” z udziałem Mescala. Po obejrzeniu sztuki, obie wybrały się na kawę z odtwórcą roli Stanleya. Na zdjęciach widać, jak aktorka i jej córka są pochłonięte rozmową z Paulem.

@paulemscalpics / Instagram

Trudno ocenić, czy wspólny wypad aktorów był tylko zwykłym spotkaniem, podczas którego wymienili się wrażeniami na temat sztuki, czy też kryje się za nim coś więcej. Fani obojga aktorów zaczęli jednak od razu spekulować, że para jest sobą co najmniej zainteresowana. 

Kim jest Paul Mescal?

Getty Images

Mescal to 26-letni irlandzki aktor, któremu popularność przyniosła rola w serialu „Normal People” stworzonym na podstawie bestsellerowej powieści Sally Rooney. Zagrał też w takich filmach jak „Aftersun”, „God's Creatures” i „Córka”. W ostatnich dwóch latach aktorka łączono z amerykańską piosenkarką Phoebe Bridgers. Para miała nawet zaręczyć się w listopadzie zeszłego roku, jednak kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia o ich zerwaniu.