Angelina Jolie i The Weekend są razem?

Zaledwie kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że między Angeliną Jolie i The Weekendem może iskrzyć. Para została przyłapana przez paparazzi jak wychodziła z jednej z restauracji w Los Angeles. Aktorka i muzyk wybrali się na kolację do popularnej wśród celebrytów włoskiej knajpy, Giorgio Baldi. Jolie wyszła pierwsza, ubrana w długi trencz i czarną maseczkę na twarzy, a zaraz za nią The Weeknd w jeansowym komplecie i czarnym T-shircie. Całą sytuację zauważyli paparazzi, a serwisy plotkarskie zaczęły spekulować na temat ich relacji.

Mniej niż dwa tygodnie po tej sytuacji, gwiazdy zostały sfotografowane ponownie. Tym razem podczas prywatnego koncertu Mustafy. Na nowych zdjęciach, które obiegły internet widać jak The Weekenda wraz z grupą przyjaciół, a Angelinę, wspólnie ze swoimi córkami - 16-letnią córką Zaharą i 15-letnią córką Shiloh.

To może być zbieg okoliczności, jednak wielu zastanawia się czy kolacja oraz koncert nie są wyraźnymi znakami na to, że gwiazdy łączy głębsza relacja. Być może jest to przyjaźń, jednak może to być też coś znacznie więcej...

Angelina Jolie i The Weekend: poprzednie związki

31-letni wokalista przez długi czas związany był z modelką Bellą Hadid, zanim ostatecznie rozstali się na dobre w 2019 roku. Jolie, która w zeszłym miesiącu obchodziła swoje 46. urodziny, była ostatnio widziana, jak spędzała czas ze swoim byłym mężem Jonny Lee Millerem. W zeszłym miesiącu została sfotografowana, gdy wychodziła z jego budynku mieszkalnego, trzymając drogą butelkę wina. Jej związek z ostatnim ex-mężem, Bradem Pittem, nie jest jednak tak przyjazny, ponieważ nadal toczą zaciekłą walkę o opiekę nad swoimi dziećmi.