"Czarownica 2" już za chwilę trafi do kin na całym świecie - na tę produkcję niecierpliwie czekali fani Angeliny Jolie i Elle Fanning. Pierwsza część, czyli "Maleficent", okazała się hitem kasowym, ciekawe było również spojrzenie na tę historię, opowiedzianą z perspektywy czarnego charakteru, czyli Diaboliny. Niestety, musieliśmy poczekać aż pięć lat, żeby zobaczyć dalsze losy tych bohaterek w produkcji "Czarownica 2" (po ang. "Maleficent 2: Mistress of Evil"). Angelina Jolie i Elle Fanning promują swój najnowszy film w mediach, co więcej, pojawiają się też na premierach. Pokaz w Londynie na pewno zapamiętamy na długo. Powód? Obłędne stylizacje aktorek.

Filmy o magii. Hity kinowe z ostatnich lat >>

Angelina Jolie i Elle Fanning w pięknych sukniach na premierze "Czarownica 2"

Nie dziwi nas, że Angelina Jolie, jak Elle Fanning wyglądają na czerwonym dywanie jak bohaterki bajek Disneya. W końcu zagrały w filmie inspirowanym "Śpiącą królewną". Poza tym, obie należą do jednych z najlepiej ubranych gwiazd. Tak było i tym razem. W stolicy Wielkiej Brytanii celebrytki olśniły wszystkich. Zachwytom nie było końca. Nie wierzycie? Spójrzcie na zdjęcia! Angelina Jolie miała na sobie suknię z dekoltem w literę "V" od Ralph & Russo z kolekcji haute couture. Za to Elle Fanning wybrała kreację z metką Armani Prive. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, która prezentowała się lepiej. 

Angelina Jolie i Elle Fanning na premierze "Czarownica 2" w Londynie.

"Czarownica 2" z Angeliną Jolie i Elle Fanning. O czym jest film?

"Czarownica 2": Angelina Jolie i Elle Fanning

"Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń" - możemy przeczytać w opisie dystrybutora.

W "Czerownica 2" pojawią się także Juno Temple, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, David Gyasi, a także Sam Riley. Za reżyserię odpowiedzialny jest Joachim Rønning, który na swoim koncie ma takie filmy jak "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Marco Polo" (serial), czy "Wyprawa Kon-Tiki". Polska premiera nowego "Maleficent" zaplanowana jest na 18 października tego roku.