To już pewne! Angelina Jolie i Brad Pitt, najsłynniejsza para aktorów wzięła ślub. Uroczystość odbyła się 23 sierpnia (w ubiegłą sobotę) w ich posiadłości Château Miraval we Francji. Informację potwierdził rzecznik gwiazd, a agencja prasowa Associated Press podała, że ceremonia była bardzo skromna. Podobno na ślub przybyło nie więcej niż 22 osoby. Wśród nich oczywiście znalazła się szóstka dzieci aktorów (Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox, Vivienne) i rodzina Pitta (rodzice i siostra Julie). Pociechy Angeliny i Brada miały specjalnie zadania podczas ślubu – chłopcy nieśli obrączki, a dziewczynki sypały kwiaty. Ojciec Jolie, znany aktor Jon Voight, na uroczystości się nie pojawił, mimo że (jak podają różne źródła) podobno został na nią zaproszony...

Te zdjęcia Brada Pitta są hitem internetu! Co tym razem zrobił aktor? >>

Brad Pitt i Jennifer Aniston są jednak razem? Te zdjęcia z SAG Awards wywołały kolejną falę plotek >>

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu tej elektryzującej wiadomości do sieci trafiły okładki magazynów People oraz Hello, na których uwieczniono suknię ślubną Angeliny Jolie. Zaprojektował ją Luigi Massi, główny krawiec Atelier Versace. To nie przypadek, aktorka jest wielką fanką jego projektów. Co więcej, jak podało brytyjskie czasopismo, Massi doszył do welonu oraz trenu hafty na bazie rysunków autorstwa pociech pary. 

 

Angelina (39 l.) i Brad (50 l.) są ze sobą już dziewięć lat. Poznali się na planie filmu Mr. & Mrs. Smith, kiedy gwiazdor był jeszcze w związku z Jennifer Aniston. Bardzo długo nie potwierdzali informacji o tym, że są razem. Prasa jednak nie ustawała w spekulacjach i kolekcjonowaniu wspólnych zdjęć aktorów. W końcu ich relacja nie pozostawiała wątpliwości. Słynny duet został okrzyknięty „Brangeliną”. Dwa lata temu para się zaręczyła, ale cały czas czekała na odpowiedni moment by móc powiedzieć sobie „tak” na ślubnym kobiercu.

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub - Zobacz zdjęcia aktorów>>