39-letni aktor znany z takich filmów jak "Niesamowity Spider-Man", "Przełęcz ocalonych" czy "Tick, Tick... Boom!" pojawił się na imprezie magazynu GQ "Men Of The Year Awards 2022" w Londynie. Na tym samym wydarzeniu była widziana 27-letnia gwiazda serialu "Bridgertonowie". 

Andrew Garfield i Phoebe Dynevor są parą? Tak twierdzą internauci oraz... zagraniczne media

Według informacji od anonimowych źródeł para nie tylko poznała się na tym wydarzeniu, ale od razu zrodziła się między nimi chemia. The Sun podaje, że pomiędzy Andrew i Phoebe nastąpiło "kliknięcie".

"Pomiędzy nimi nastąpiło natychmiastowe zauroczenie. Znają się dzięki różnym ludziom w branży i mają wiele wspólnego" - ujawnia brytyjski tabloid.. „To z pewnością nie jest jednorazowe spotkanie. Po tym jak wyszli razem z gali spotkali się ponownie i zachowują się jak prawdziwa para."

Podobnego zdania są fani aktorów, choć nie wiadomo skąd mają podobne domysły - na pewno trzeba obserwować, czy do sieci nie trafią zaraz wspólne zdjęcia Andrew Garfielda i Phoebe Dynevor.

Andrew Garfield i Phoebe Dynevor: poprzednie związki

Oboje wcześniej spotykali się z ludźmi z branży. Phoebe Dynevor była w 5-miesięcznej relacji z Pete'm Davidsonem, który wcześniej łączony był z Kim Kardashian, Kaią Gerber, czy Arianą Grande. Davidson ostatnio był widziany na randce z Emily Ratajkowski

W kwietniu tego roku Andrew Garfield rozstał się z modelką Alyssą Miller. "Ich zobowiązania w pracy i harmonogramy utrudniały kontynuowanie związku" - podało Entertainment Tonight. Wcześniej gwiazdor był w długim związku z Emmą Stone, którą poznał na planie filmu o Spidermanie w 2010 roku. Byli parą od 2011 do 2015 roku. Wtedy zaczęły krążyć plotki o rozstaniu, ale w 2017 roku znów pojawili się razem na czerwonym dywanie. Niestety ta relacja nie przetrwała.