"And Just Like That": już jest oficjalny zwiastun kontynuacji "Seks w wielkim mieście"

Ten dzień coraz bliżej! Premiera kontynuacji naszego ukochanego "Seksu w wielkim mieście" zbliża się wielkimi krokami, dlatego twórcy w końcu zdradzili nam nieco więcej i  zaprezentowali oficjalny zwiastun serialu "And Just Like That". W niespełna 2-minutowym wideo widzimy nasz ulubiony nowojorski babski team - Carrie Bradshaw, Mirandę i Charlotte, niestety bez Samanthy. Obserwujemy, że relacja kobiet jest nadal bardzo intensywna, a pomimo upływu lat, w ich życiu nie dzieje się wcale mniej.

Im dłużej żyję, ty bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że z najlepszymi przyjaciółmi u boku, wszystko jest możliwe.

- mówie Carrie na początku zwiastuna, uczestnicząc w rozmowie radiowej. Co jeszcze rzuca nam się w oczy? Tak jak w poprzednich seriach, i tutaj nie zabraknie wyjątkowych i pełnych oryginalności stylizacji. W trailerze pokazany jest też Mr. Big, który żyje u boku Carrie, i wydaje się, że uczucie pomiędzy nimi kwitnie. Jednak jak wiemy z poprzednich serialowych doniesień, w życiu Bradshaw pojawi się też inny mężczyzna...

W serialu ponownie spotkamy się z Sarah Jessicą Parker, Cynthią Nixon i Kristin Davis, które na początku tego roku potwierdziły swój udział w produkcji za pośrednictwem postów na Instagramie. Niestety, Kim Cattrall, czyli Samantha Jones, nie pojawi się w produkcji, co odbiło się dużym echem. Aktorka całkowicie odmówiła udziału w nowych odcinkach. Ostatnio jednak, producenci zdradzili co stanie się z Samanthą w najnowszych odcinkach.

Na kiedy zaplanowana jest premiera nadchodzących 10 odcinków "And Just LIke That"? Na początku premierę kontynuacjy kultowego serialu planowano na 2022 rok. Na szczęście jednak produkcja trafi na platformy streamingowe szybciej bo już w grudniu tego roku! A dokładniej za kilka dni, czyli 9 grudnia. Nie możemy się doczekać!

Obejrzyj najnowszy zwiastun "And Just Like That":