Amber Heard i Johnny Depp: powrót do sądu?

Na początku lipca Amber Heard złożyła wniosek do sądu o unieważnienie wyroku w sprawie Johnny'ego Deppa, w efekcie którego uznano ją winną o zniesławienie. Teraz gwiazda i jej prawnicy złożyli apelację. Czy to oznacza, że batalia Heard-Depp jeszcze się nie skończyła? Niewykluczone, że obie strony "procesu dekady" wrócą na salę rozpraw niedługo po tym, jak śledzona przez cały świat sprawa została zakończona z wyrokiem głoszącym, że aktorka winna jest zniesławienia aktora. Amber Heard nie może się pogodzić z tym obrotem spraw i, jak podają zagraniczne źródła, twierdzi, że wyrok nie był poparty dowodami, tylko wpłynęła na niego popularność Deppa.

Amber Heard wciąż kocha Johnny'ego Deppa? Aktorka udzieliła szokującego wywiadu: "Wiem, że to może być trudne do zrozumienia">>

Co więcej, zespół gwiazdy miał doszukać się błędów podczas procesu - według nich jeden z przysięgłych kłamał co do daty urodzenia i udawał innego członka ławy (jeśli to okaże się prawdą, byli małżonkowie będą musieli wrócić do sądu i rozpocząć sprawę od nowa). Prawnicy Johnny'ego Deppa skomentowali ten wniosek krótko: "to, czego się spodziewaliśmy, tylko jest dłuższy, nie bardziej merytoryczny".

Sąd odrzucił  pierwszy wniosek zespołu prawników aktorki. To jednak nie koniec sprawy.

Teraz prawnicy Amber Heard złożyli kolejny wniosek do sądu apelacyjnego w Wirginii, powołując się na to, że aktorka pomawiając byłego męża o stosowanie przemocy fizycznej oraz psychicznej powiedziała prawdę i jej komentarz chroni prawo do wolności słowa zawarte w 1. Poprawce do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. "Uważamy, że sąd popełnił błędy, które uniemożliwiły słuszny i sprawiedliwy werdykt zgodny z 1. Poprawką, dlatego odwołujemy się od werdyktu" podkreślają prawnicy gwiazdy. Kolejne zarzuty dotyczące procesu zostały skomentowane przez przedstawicieli aktora następująco: "Jesteśmy pewni naszej sprawy i że ten werdykt będzie dalej obowiązywał"

Sąd póki co nie odniósł się do nowego wniosku Heard. Jak można się jednak domyślić, to jeszcze nie koniec "procesu dekady".

Nie tylko Amber Heard i Johnny Depp. Te gwiazdy też były w toksycznych związkach, a ich miłość zakończyła się skandalem>>

Johnny Depp wspomina swoją byłą żonę w nowej piosence. Rozstanie dekady trwa>>