Kombinezony bez dwóch zdań zaliczają się do ulubionych elementów garderoby Amal Clooney. Od  początku roku kilkukrotnie dała już wyraz swojemu zamiłowaniu do jednoczęściowych projektów. Zaczynając od pudrowego modelu z bardzo szerokim dołem i uroczą górę w kształcie karo, na  eleganckim egzemplarzu w garniturowym stylu kończąc.

Podczas konferencji „We Choose the Earth” w Madrycie do listy dodała kolejny. Cytrynowy kombinezon ze złotymi podtonami zachwycił zarówno fanów gwiazdy, jak i międzynarodowe media. 

Prawniczka do spraw praw człowieka postawiła na asymetryczny dekolt opadający na jedno ramię, strukturalne plisy, drapowane detale 3D i zwężane nogawki o kroju zaprasowanych w kant cygaretek. Porównywany do strzelistego promienia słońca kombinezon dopełniła bransoletką z oferty luksusowej marki Cartier, diamentowymi kolczykami oraz transparentnymi szpilkami ze szpiczastym złotym noskiem. 

Fot. Carlos Alvarez / Contributor / Getty Images

Choć stylizację tę Amal skomponowała z myślą o niezwykle oficjalnym wydarzeniu, warto potraktować ją jako inspirację na inne specjalne okazje. W końcu sezon weselny w rozkwicie, a na wybór n-tej z kolei, oklepanej sukienki koktajlowej nigdy nie będzie za późno.  

Zazwyczaj stroniąca od rozgłosu gwiazda, trafiła na języki już drugi raz na przestrzeni zaledwie kilku dni. W miniony weekend przyłapano ją na Sycylii u boku męża George'a Clooney’a w efektownym looku przywołującym klimat legendarnego Studia 54. Zachwyciła burzą loków rozjaśnionych klonowymi pasemkami oraz obcisłą mini ze srebrnych cekinów.

Całość uzupełniła wiszącymi kolczykami, błyskiem na powiekach i zniewalającymi, pierzastymi rzęsami, udowadniając, że nawet w zmysłowym wydaniu disco potrafi zachować niebywałą klasę. 

Ulubiona pomadka Amal Clooney powiększa usta tak dobrze, że stała się światowym hitem. Ma „pancerną” trwałość i pasuje każdemu>>