Amal Clooney urodziła bliźnięta! George Clooney został ojcem! Na tę wiadomość z pewnością czekają fani aktora. Tak jak podały wcześniejsze źródła, żona hollywoodzkiego aktora urodziła chłopca oraz dziewczynkę. Jak podaje magazyn People nadano im imiona Alexander i Ella. Informację potwierdził rzecznik prasowy pary.

O ciąży słynnej prawniczki show-biznes dowiedział się na początku luego tego roku. Od dłuższego czasu plotkowano o tym, że 39-letnia adwokatka i starszy o 16 lat gwiazdor filmowy spodziewają się dziecka. Stan pani Clooney potwierdziła dziennikarka telewizji CBS, Julie Chen. 

Amal Clooney urodziła bliźnięta!

Przypomnijmy, Amal Clooney (wtedy Alamuddin) i George Clooney zaręczyli się 28 kwietnia 2014 roku. Ślub pary odbył się jeszcze tego samego roku, a dokładnie 27 września w weneckim ratuszu. Amal Alamuddin jest nie tylko piękną Brytyjką o libańskich korzeniach - jest jedną z największych gwiazd w prawniczym świecie. Specjalizuje się w prawie międzynarodowym, karnym, a także w sprawach dotyczących praw człowieka. Gdy do mediów dotarła wieść o jej ślubie z George'em Clooneyem w branżowych serwisach internetowych pojawiła się informacja, że Amal poślubiła amerykańsiego aktora, a nie jak w przypadku prasy plotkarskiej na odwrót...