O tym filmie mówi się od wielu miesięcy! Początkowo fani byli zszokowani decyzją producentów - Alicia Vikander nie pasuje do roli Lary Croft! Poprzeczka była ustawiona wysoko, w bohaterkę słynnej gry komputerowej z 1996 roku dwa razy wcieliła się Angelina Jolie. Amerykanka zagrała w dwóch częściach: "Lara Croft: Tomb Raider" (2001 rok) i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" (2003). Oba filmy były kasowym hitem. Osoby przeciwne tej produkcji chyba jednak będą musiały zmienić zdanie. Już oglądając zwiastun do "Tomb Raider" możemy się przekonać, że laureatka Oscara za rolę w "Dziewczynie z portretu" trenowała solidnie. Żona Michaela Fassbendera przeszła morderczy trening, wyrzeźbiła ciało i wzięła udział w sporej części scen kaskaderskich.

Premiera nowego "Tomb Raider" zaplanowana jest na 16 marca 2018 roku (początkowo podawano datę 18 maja), ale Alicia Vikander już promuje swój najnowszy film. Na konferencji zorganizowanej w São Paulo 29-latka wystąpiła w białej sukience projektu Magdy Butrym. Ten dziewczęcy i romantyczny look wybrała stylistka Victoria Sekrier, odpowiedzialna za stylizacje Vikander na czerwonym dywanie. Model o nazwie "Metz Dress" pochodzi z kolekcji wiosna-lato 2017 i na stronie Neiman Marcus kosztuje ok. 3297 zł (bez zniżek).

Co wiemy o nowej produkcji o Larze Croft? 21-letnia bohaterka wyrusza na swoją pierwszą wyprawę archeologiczną. Jej celem jest zakończenie badań zaginionego ojca oraz oczyszczenie jego imienia. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Za reżyserię odpowiedzialny jest Roar Uthaug ("Fala", "Ucieczka"), a u boku Alicii Vikander pojawią się: Dominic West ("300", "Prawo ulicy", "Chicago", "John Carter"), Walton Goggins ("Django", "Nienawistna ósemka", "Tożsamość Bourne'a") oraz Daniel Wu ("Raport Europy", "Warcraft: Początek", "Pewnej nocy w Mongkoku").

Alicia Vikander w sukience Magdy Butrym promuje film Tomb Raider [ZDJĘCIA] >>

 

Alicia Vikander wearing Magda Butrym dress Styled by @victoriasekrier

Post udostępniony przez Magda Butrym (@magdabutrym) 10 Gru, 2017 o 12:34 PST