Alicia Vikander jak zawsze zachwyca! Aktorka znana z takich produkcji, jak "Dziewczyna z portretu", "Kryptonim U.N.C.L.E.", "Ex Machina", "Ugotowany", "Anna Karenina", "Kochanek królowej", "Tulip Fever" (z Christophem Waltzem i Carą Delevingne), "Jason Bourne", czy "Światło między oceanami", aktualnie promuje swój najnowszy film "Tomb Raider". Początkowo fani słynnej gry komputerowej byli zszokowani decyzją producentów, uważali Alicia Vikander nie pasuje do roli Lary Croft! Chyba szybko zmienią zdanie, ponieważ już po obejrzeniu zwiastunów widać, że 29-latka poradziła sobie świetnie. Choć poprzeczka była ustawiona wysoko - w słynną Larę Croft wcieliła się poprzednio Angelina Jolie. Amerykanka zagrała w dwóch częściach: "Lara Croft: Tomb Raider" (2001 rok) i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" (2003). Pewnie je pamiętacie, co więcej, oba filmy były kasowym hitem. Teraz Alicia Vikander bierze udział q konferencjach prasowych i premierach, gdzie opowiada o "Tomb Raider".

Kampania marketingowa "Tomb Raider"z Alicią Vikader rozpoczęła się już kilka miesięcy temu, a dokładnie w grudniu. Gwiazda przyjechała São Paulo na specjalne spotkanie z dziennikarzami. Wtedy Alicia Vikander pozowała fotoreporterom w sukience projektu Magdy Butrym. Model o nazwie "Metz Dress" pochodził z kolekcji wiosna-lato 2017 i na stronie Neiman Marcus kosztuje ok. 3297 zł (bez zniżek). To niejedyna stylizacja aktorki, którą możemy podziwiać. Pod koniec lutego, Alicia Vikander przyjechała do Madrytu. Na konferencji prasowej wystąpiła w brązowej sukience Chloe z kolekcji Pre-Fall 2018. Potem był Berlin i wiosenno-letnia suknia Louis Vuitton (Szwedka jest ambasadorką marki). Stylistka Victoria Sekrier, odpowiedzialna za wygląd Alicii na czerwonym dywanie, zdecydowała się, żeby jej klientka na premierze w Londynie pojawiła się w wieczorowej kreacji w kwiaty od francuskiego domu mody (koniecznie zobaczcie misterny warkocz gwiazdy "Tomb Raider"!). Żółta suknia od Louis Vuitton to już premiera w Mexico City. Poniżej zobaczycie jak Vikander prezentowała się w Sztokholmie oraz w Hollywood. Który look był najlepszy? Mamy nadzieję, że Alicia Vikander będzie reklamować "Tomb Raider" jeszcze przez kilka tygodni - jej stylizacje możemy oglądać przez cały czas!

Alicia Vikander promuje film "Tomb Raider". Zobacz stylizacje aktorki! >>

Co wiemy o nowej produkcji o Larze Croft? 21-letnia bohaterka wyrusza na swoją pierwszą wyprawę archeologiczną. Jej celem jest zakończenie badań zaginionego ojca oraz oczyszczenie jego imienia. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Za reżyserię odpowiedzialny jest Roar Uthaug ("Fala", "Ucieczka"), a u boku Alicii Vikander pojawią się: Dominic West ("300", "Prawo ulicy", "Chicago", "John Carter"), Walton Goggins ("Django", "Nienawistna ósemka", "Tożsamość Bourne'a") oraz Daniel Wu ("Raport Europy", "Warcraft: Początek", "Pewnej nocy w Mongkoku"). Polska premiera "Tomb Raider" z Alicią Vikander zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku (w USA na 16 marca). 

 

Alicia Vikander x Louis Vuitton #TombRaider

Post udostępniony przez victoriasekrier (@victoriasekrier) Mar 8, 2018 o 4:27 PST