Alicia Vikander i Michael Fassbender znów razem na wielkim ekranie

Media obiegła właśnie informacja, że Alicia Vikander i Michael Fassbender kolejny raz pojawią się we wspólnym filmie. Kiedy w 2015 roku poznali się na planie "Światło między oceanami", gdzie zagrali małżeństwo, między aktorami zaiskrzyło i od tego czasu tworzą udany związek. Para bardzo dba o swoją prywatność, więc zarówno ich ślub, jak i życie rodzinne były i są mocno strzeżone. Tym bardziej cieszy wieść, że tę dwójkę znów zobaczymy razem w filmowej produkcji. 

Keanu Reeves opowiedział kiedy ostatnio czuł rozkosz. Aktor otworzył się na temat związku z Alexandrą Grant>>

Fassbendera i Vikander będziemy mogli podziwiać w koreańskojęzycznym thrillerze "Hope" (zagrają tam jednak anglojęzyczne role). 

Obraz cenionego koreańskiego reżysera Na Hong-Jina ma opowiadać o historii mieszkańców odległego portowego miasta Hopo Port, którzy muszą walczyć o przetrwanie, odkąd w okolicy dokonano tajemniczego odkrycia. Ma to być, jak podkreślają producenci, "desperacka walka o przetrwanie z czymś, z czym nigdy wcześniej się nie spotkali". Zarówno Michael Fassbender, jak i Alicia Vikander, są ogromnymi fanami twórczości Hong-Jina (znanego z takich tytułów, jak "Lament", "W pogoni" i "Morze żółte"), a praca z nim była marzeniem aktorskiej pary.

Vikander mogliśmy wcześniej podziwiać między innymi w "Dziewczynie z portretu", "Ex Machina", "Tomb Raider", Testamencie młodości" czy "Ugotowanym", a Fassbendera w "Głodzie", "Wstydzie", "Makbecie", "Zniewolonym. 12 Years a Slave", "Jane Eyre" oraz "X-Men: Pierwsza klasa".

Lana del Rey się zaręczyła! Kim jest tajemniczy wybranek artystki?>>

Julia Roberts debiutuje w nowej fryzurze z grzywką. To sprawdzony patent na odmłodzenie rysów>>