W sieci ukazał się tajemniczy zwiastun "Bombshell", produkcji z udziałem trzech topowych aktorek. Scenariusz jest oparty na autentycznych wydarzeniach, do których dochodziło w redakcji telewizji Fox News. Chodzi o skandal z udziałem Rogera Ailesa, dyrektora stacji. Mężczyzna został oskarżony o molestowanie seksualne podwładnych. Bohaterką filmu jest Megyn Kelly była pracownica Fox News. Kobieta jako pierwsza oskarżyła przełożonego o molestowanie seksualne, a potem wydała książkę na ten temat. Film rozpoczyna się w momencie, gdy inna pracownica stacji telewizyjnej (Gretchen Carlson) żąda odszkodowania w wysokości 20 milionów dolarów od Rogera Ailesa. Wkrótce po tym do Carlson dołącza się jeszcze kilka innych poszkodowanych kobiet. O molestowanie seksualne byli też oskarżani inni pracownicy firmy, dziennikarze Bill O'ReillyEric Bolling. Roger Ailes został zmuszony do rezygnacji ze swojej funkcji w 2016 roku. O zwolnieniu zadecydował Rupert Murdoch kierujący wraz z synami koncernem 21st Century Fox.

Margot Robbie w zjawiskowej sukni na premierze filmu "Bombshell" >>

W rolę Megyn Kelly wciela się Charlize Theron, a Nicole Kidman portretuje Gretchen Carlson. Z kolei, Margot Robbie zagra Kaylę Pospisil, fikcyjną producentkę w Fox News. Przypomnijmy, że kontrowersyjnemu twórcy Fox News poświęcona jest też produkcja HBO pt. "Na cały głos". W roli Ailesa wystąpił fenomenalny Russel Crowe.

Znalezione obrazy dla zapytania roger ailes

Krytycy są zgodni, że to jedna z najlepszych ról w karierze gwiazdy "Gladiatora". Serial można oglądać od 1 lipca na HBO. Film "Bombshell" będzie miał swoją premierę w grudniu 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Jay Roach. Scenariusz napisał Charles Randolph. 

Bombshell - zwiastun filmu z Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie: