Rozpoczęty 21 sierpnia festiwal, trwający przez cztery dni do 24 sierpnia, przyciągnął tłumy wielbicieli polskiej muzyki. Na scenie pojawiły się już takie ikony jak Lady Pank, Margaret czy T.Love, a każdy dzień festiwalu wypełniają różni prowadzący, w tym między innymi Agnieszka Woźniak-Starak.

Trzeci dzień festiwalu upłynął pod hasłem Great Moments. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie pojawiły się m.in. Katarzyna Nosowska, Kayah, Urszula, Małgorzata Ostrowska oraz Agnieszka Chylińska. Choć wiele artystek postawiło na oryginalne stylizacje, to żadna nie mogła równać się z widowiskową kreacją Agnieszki Woźniak-Starak.

Zachwyt internautów nie ma granic: "Wyglądasz obłędnie! Najpiękniej z wszystkich i ten cudowny luz", "Pani Agnieszko, zaniemówiłam z wrażenia!", "Bogini".

Złota kreacja, stworzona przez projektantkę Gosi Baczyńską, z pewnością przykuwała spojrzenia. Górna część sukni Agnieszki Woźniak-Starak składała się z luźnego topu na cienkich ramiączkach, a jej lejący materiał doskonale układał się na ciele. Suknia była ściągnięta w pasie i delikatnie rozszerzana ku dołowi, a wycięcie podkreślało nogi prezenterki.

To, czego nie uchwyciły kamery TVN-u, to olbrzymi, długi tren ciągnący się za prezenterką. Ten w pełnej okazałości prezentował się na zdjęciu na schodach, które Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie. Prezenterka zdradziła, że choć wyglądała zjawiskowo, poruszanie się w 10-kilogramowej sukni nie należało do łatwych zadań. Na jej pomoc ruszył nawet jeden z fotoreporterów, co uwieczniła na relacji na swoim instagramowym profilu.

Zobaczcie też drugi look, w którym wystąpiła na festiwalu: