Adriana Lima: ciąża

W lutym, Adriana Lima ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem Andre Lemmersem spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Brazylijka ma już dwójkę dzieci ze swojego poprzedniego związku z Marko Jaricem - Lima jest mamą 12-letniej Valentiny i 9-letniej Sienny. Były Aniołek Victoria’s Secret chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio, modelka na swoich social mediach, zdradziła płeć dziecka i poinformowała fanów, że urodzi chłopca.

Adriana Lima w pokazie Alexandra Wanga

Jeżeli jednak sądziliście, że Lima w trakcie ciąży odpuści modeling, to byliście w dużym błędzie. Ostatnio we wtorek 19 kwietnia mogliśmy zobaczyć ciążowe krągłości modelki, które brazylijska piękność prezentowała na pokazie Alexandra Wanga  „Fortune City” w Los Angeles.  Lima zaprezentowała czarną, wyciętą sukienkę, która mocno eksponowała ciążowy brzuch modelki. Do tego projektant zaproponował w tym looku wysokie, skórzane kozaki. Całość dopełniał delikatny, rozświetlony make-up z akcentem na pomalowane na ciemno usta. Oprócz Limy w pokazie wzięły udział także inne Aniołki Victoria’s Secret, takie jak Alessandra Ambrosio, czy Candice Swanepoel.

Jak Waszym zdaniem prezentowała się Lima? Według nas wyglądała obłędnie!

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.