Kalendarz Pirelli zawsze wzbudza wiele emocji. Pewnie dlatego, że dotyczy on pięknego (idealnego?) kobiecego ciała. W kolejnej edycji na 2015 rok kobiecych kształtów będzie jeszcze więcej niż zazwyczaj. W sesji wzięła udział (pierwszy raz!) modelka plus size Candice Huffine. Oprócz niej w słynnym kalendarzu pojawi się także seksowna Adriana Lima, Natalia Vodianova (chwilę po urodzeniu czwartego dziecka), Raquel Zimmermann, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Gigi Hadid, Isabeli Fontana, Sasha Luss, Anna Ewers, Karen Elson i Joan Smalls. Wszystkie piękności sfotografował mistrz fotografii Steven MeiselVodianova przyznała nawet, że to właśnie dla Meisela zgodziła się zostawić kilkudniowego synka Maxima w Paryżu, aby polecieć do Nowego Jorku na plan zdjęciowy.

Kalendarz Pirelli 2020: zobaczcie kontrowersyjne zdjęcia z udziałem gwiazd. Jak wypadły Emma Watson, Kristen Stewart i Claire Foy? >>

Tematem przewodnim kalendarza został „fetyszyzm”, więc na fotografiach na pewno nie zabraknie błyszczących gum, lateksu oraz gorsetów. Inspiracją dla Carine Roitfeld, która zajęła się stylizacją, były podobno ikony takie jak Brigitte Bardot i Jerry Hall, a także styl pin-up.

Kalendarz wydrukowano w limitowanej ilości 17 tysięcy egzemplarzy. Już zazdrościmy szczęśliwcom, do których trafi!

Kalendarz Pirelli 2015 - Zobacz zdjęcia >>