Jak wiele innych gwiazd wielkiego formatu, Brytyjka dba o to, żeby jej życie prywatne takie pozostawało. Gwiazda muzyki niewiele mówi o tym, co dzieje się za kulisami, a jak już uchyli rąbka – pozostaje bardzo dyplomatyczna. Nic dziwnego – życie na świeczniku nie jest równoznaczne z kamerami w domowym zaciszu. Jednak spekulacje o zamążpójściu zaczęły się już rok temu, rozpalając serca jej miłośników. Piosenkarka jest uwielbiana przez miliony ludzi i cieszy się ogromną sympatią – każda pogłoska na temat jej szczęścia jest radosną nowiną dla jej fanów.

Adele i Rich Paul są małżeństwem? Kolejne, urocze potwierdzenia złożenia przysięgi małżeńskiej

Podczas nagrywania telewizyjnego show Alana Carra, Adele podobno pochwaliła się zamążpójściem. Według doniesień brytyjskiego Daily Mail, widz programu potwierdził te informacje: „Byłem dziś wieczorem na występie komediowym Alana Carra w Los Angeles i Adele była na widowni. Alan zapytał publiczność, czy ktoś niedawno wziął ślub, a ona krzyknęła: tak”.

Kevork Djansezian/Getty Images

Podczas wrześniowego koncertu w Las Vegas piosenkarka również potwierdziła związek małżeński z amerykańskim agentem sportowym. „Wyjdziesz za mnie?!” – krzyknęła fanka z widowni do gwiazdy. „Nie możesz się ze mną ożenić. Jestem hetero, kochanie, a mój mąż jest tu dziś wieczorem” – odpowiedziała Adele.

@adeleslittleloveee adele calls rich, her husband during weekend 27 || the way i made this video yesterday>> @adeleslittleloveee🫶🏻 #adele30 #adele25 #adele21 #adele19 #adele #adele #adeleadkins #adelelaurieblueadkins #adelefans #adelefan #daydreamers #daydreamer #adelesongs #adelesong #songs #song #foryoupage #fypage #foryou #4up #fyp #trending #xyzbca #omgpage #viral #edit #weekendswithadele #adeleslittleloveee #weekend27 #week27 @Adele Access ♬ original sound - adeleslittleloveee (harriet)

„Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam na jego punkcie obsesję” – wyjawiła piosenkarka w rozmowie dla magazynu ELLE. „Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci” – kontynuowała artystka: „Jestem gospodynią domową i matką, a stabilne życie pomaga mi w mojej muzyce”.

Adele wcześniej związana była przez 7 lat z Simonem Koneckim, z którym sprawują opiekę nad synem Angelo. Rich Paul jest ojcem trójki dzieci, a w zeszłorocznym wywiadzie dla E! News wyjawił, że jest otwarty na powiększenie rodziny. Czy doczekamy się ich wspólnego potomstwa?