Wczoraj aktor uczcił 20. rocznicę ślubu uroczym postem na Instagramie, w którym napisał wyjątkowe wyznanie miłości dla swojej partnerki: „Twoje «tak» było najlepszym prezentem w moim życiu. Moje serce należy do ciebie od pierwszej sekundy, kiedy cię ujrzałem, i każdego dnia coraz bardziej kocham i doceniam twoją oddaną duszę. Nas. Dzieci” - podpisał zdjęcia z dnia ich ślubu aktor komediowy.

Co wiemy o małżeństwie Adama Sandlera i Jackie?

56-latek i 48-latka poznali się na planie filmu "Super tata", w 1999 roku. Sandler wcielał się wówczas w rolę jednego z głównych bohaterów. Jackie rozwijała karierę w modelingu i została zaproszona do odegrania małej roli kelnerki. Już trzy lata później byli małżeństwem. Chociaż często pojawiają się razem na czerwonym dywanie, starają się jednak trzymać z daleka od nagłówków gazet i bardzo cenią sobie swoją prywatność.

Getty Images / Leon Bennett

Wiadomo, że ich bliską przyjaciółką jest Jennifer Aniston, a wywiady, w których Adam wspomina o tej relacji sugerują, że on i jego żona mają duży dystans do siebie i darzą się ogromnym zaufaniem. W 2021 roku w rozmowie z Access Hollywood aktor żartował odnośnie filmowego romansu z Aniston, a dokładniej sceny z pocałunkiem: „Jennifer jest jedną z moich najbliższych przyjaciółek i najbliższych przyjaciółek Jackie. Więc [Jackie] poprosiła mnie:„ Czy tym pocałunkiem mógłbyś zapewnić Jennifer trochę dobrej zabawy?".