Mogłoby się wydawać, że ludzie żyjący na świeczniku do perfekcji opanowali zasady dyskrecji i ochrony życia prywatnego. Tym bardziej, jeśli wstydliwe sekrety chcieliby ukryć nie tylko przed prasą, ale też swoimi najbliższymi. Niestety nie wszyscy nauczyli się jeszcze, że w Internecie nic nie ginie, a pozornie zaufane osoby mogą podzielić się DM-ami i prywatnymi zdjęciami z dużo szerszym gronem. Na przykład setkami tysięcy obserwujących na Instagramie i TikToku.

O fatalnych konsekwencjach przelotnych romansów i beztroskiego korzystania z sieci przekonał się właśnie Adam Levine. Wieloletni wokalista Maroon 5 wiódł z pozoru idealne życie u boku Behati Prinsloo. Gwiazdor i była modelka Victoria's Secret powiedzieli sobie „tak” w 2014 roku i od tego czas powitali na świecie dwoje dzieci. Zaledwie kilka dni temu ogłosili radosną informację o kolejnej ciąży. Niestety dzisiaj na jaw wyszły wiadomości, które kładą się cieniem na wizerunku doskonałej rodziny.

Adam Levine zdradził ciężarną Behati Prinsloo z influencerką? Muzyk chce nazwać trzecie dziecko imieniem kochanki

Sprawczynią całego zamieszania jest Sumner Stroh. Pochodząca z Teksasu influencerka może pochwalić się ponad 370 tysiącami fanów na TikToku i niewiele mniejszą społecznością na Instagramie. 23-letnia modelka udostępniła w mediach społecznościowych serię nagrań, na których zdradza szczegóły swojej relacji ze znanym muzykiem. Zgodnie z jej wersją wydarzeń Adam Levine był uwikłany w romans przez ponad rok. Na dowód przedstawiła fanom screeny rozmów, jakie miesiącami prowadziła z wokalistą. 

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka! Nowe zdjęcia aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości >>

Miałam romans z żonatym mężczyzną, który jest w związku z modelką Victoria's Secret. Byłam młoda i naiwna. Czuję się wykorzystana. Stanowiłam łatwy cel manipulacji. Adam i ja widywaliśmy się przez około rok. W pewnej chwili zrobiliśmy przerwę od rozmów na kilka miesięcy. Gdy Adam znów do mnie napisał, zapytał się, czy miałabym coś przeciw temu, by nazwał swoje kolejne dziecko moim imieniem” – wyznaje influencerka.

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

Dziewczyna objaśniła także powód publikacji intymnej historii. TikTokerka twierdzi, że zrobiła to, aby ubiec tabloidy, które dotarły już do szczegółów romansu. Ich źródłem miał być jeden z jej bliskich znajomych. Filmiki, które uzbierały już ponad trzynaście milionów odsłon, nie spotkały się z ciepłym odbiorem. Fani zwracali uwagę na to, że relacja Levine'a i Prinsloo była powszechnie znanym faktem od ponad dekady. Gwiazdorowi niezwykle ciężko byłoby ukryć prawdę o swoich romantycznych zobowiązaniach przed rzekomo nieświadomą niczego 23-latką.

@sumnerstroh Replying to @alanasanders89 ♬ original sound - Sumner Stroh

W odpowiedzi domniemana kochanka zapewniła, że „jest zawstydzona i zażenowana swoim zachowaniem”. Dodała jednak, że Adam Levine dawał jej do zrozumienia, jakoby doświadczał kryzysu małżeńskiego, a decyzję o zakończeniu związku ukrywał przed mediami ze względu na dobro dzieci. Na swoje usprawiedliwienie mówi także, że nie znała dobrze realiów show-biznesu. „Byłam nowa w Los Angeles i myślałam, że przy tak popularnych osobach to normalne postępowanie. Adam wiedział, że uwierzę w każde jego słowo. Co więcej, pisał do mnie ze swojego oficjalnego konta na Instagramie – nie miałam powodów, aby mu nie dowierzać. Wiem, że nie jest ofiarą tej sytuacji. Bardzo współczuję Behati i jej dzieciom”.