A$AP Rocky został ojcem. Raper ujawnia szczegóły na temat wychowania swojego syna

W wywiadzie, którego 33-letni raper udzielił ostatnio magazynowi Dazed, podkreślił, że zarówno dla niego, jak i jego partnerki, czyli Rihanny, najważniejsze jest wychowanie ich dziecka na osobę o „otwartym umyśle, która nie dyskryminuje innych”. A do ojcostwa przygotowało go... oglądanie kreskówek!

"Uwielbiam oglądać bajki. Niektóre okazały się bardzo pomocne, jak na przykład 'Teletubisie', 'Świnka Peppa' czy 'Yo Gabba Gabba!'. Dzięki nim zrozumiałem, że chcę przypominać moim dzieciom, aby nigdy nie straciły wyobraźni, nawet jako dorośli, bez względu na wszystko. Mam nadzieję, że uda nam się wychować dziecko, które będzie miało otwartą głowę i szerokie horyzonty. Człowieka, który w przyszłości nie będzie nikogo dyskryminował. Nie opisuję teraz świętego - po prostu chcę fajnego dziecka, które ma fajnych rodziców. To piękne, że możemy razem kształtować nową osobę. A takie kwestie, jak różnorodność i tolerancja, zawsze będą zajmować ważne miejsce w naszym domu” - powiedział A$AP Rocky.

A$AP Rocky o swoim homofobicznym zachowaniu

Choć dziś Rocky mówi o tolerancji i walce z dyskryminacją, to jednak nie zawsze tak było. Artysta w przeszłości otwarcie przyznawał się do homofobii, o czym mówił m.in. podczas wywiadu dla Pitchfork w 2011 roku. Jednak zaledwie dwa lata później, w rozmowie z New York Daily News, Rocky podkreślił, że przeszedł całkowitą zmianę. Co więcej, artysta potępił innych kolegów z branży za wielokrotne używanie obelg i homofobicznego języka w ich muzyce. Dziś artysta takie zachowanie nazywa „niedojrzałym” i stara się promować tolerancję, w czym z pewnością pomaga mu jego dziewczyna Rihanna, która wielokrotnie okazywała wsparcie dla społeczności LGBT.

A$AP Rocky i Rihanna - związek

O tym, że piosenkarka i raper są parą mówiło się już w 2020 roku, kiedy to przyłapano celebrytów w Nowym Jorku. Później widziano ich razem jeszcze wiele razy i dla fanów stało się jasne, że pomiędzy tą dwójką jest coś na rzeczy. Plotki te potwierdził w 2021 roku sam Rocky, który w wywiadzie dla magazynu GQ, nazwał Riri "miłością swojego życia”. Ich wspólne wyjście na MET Galę 2021 tylko to potwierdziło i od tego czasu, celebryci tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. W styczniu 2022 ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które powitali na świecie niedawno, bo 13 maja.