Al Pacino i Robert De Niro zagrali w życiu wiele ról, a niedawno stali się głównymi bohaterami internetowej dysputy dotyczącej ich urody. Teraz użytkownicy mediów społecznościowych dostali pretekst do podjęcia nowej i zapewne równie burzliwej dyskusji, a mianowicie – który z nich jest lepszym ojcem? Obaj legendarni aktorzy wychowali już spore gromadki dzieci, ale i tak zdecydowali się na późne tacierzyństwo. W kwietniu 79-letni Robert De Niro przywitał na świecie siódmą pociechę. Radosną nowiną podzielił się niespodziewanie podczas rozmowy z dziennikarką Entertainment Tonight. Zdradził też, że nowo narodzona córeczka nosi imię Gia Virginia, a jej matką jest Tiffany Chen. Gwiazdor spotyka się z instruktorką sztuk walki od 2021 roku.

83-letni Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. Partnerka aktora jest w ósmym miesiącu ciąży

Noor Alfallah; SMXRF/Star Max/GC Images

Teraz wyszło na jaw, że 83-letni Al Pacino i 29-letnia Noor Alfallah również spodziewają się potomka. Informację przekazał amerykański portal TMZ. Pochodząca z Kuwejtu producentka filmowa jest już w ósmym miesiącu ciąży. Para nie ma za sobą długiego stażu. Mówi się, że początek romansu przypadł na okres pandemii. Plotki o relacji znalazły potwierdzenie na wspólnych zdjęciach opublikowanych w kwietniu zeszłego roku. Noor ma za sobą związki z dojrzałymi mężczyznami. Zanim postanowiła związać się z gwiazdorem „Ojca Chrzestnego”, randkowała z 79-letnim Mickiem Jaggerem oraz 61-letnim miliarderem i filantropem Nicolasem Berggruenem.

Robert De Niro pojawił się ze swoją partnerką i matką swojego siódmego dziecka na festiwalu filmowym w Cannes >>

Al Pacino również może pochwalić się bogatym życiem miłosnym. Na przestrzeni lat łączono go z Diane Keaton, Penelope Ann Miller i Kathleen Quinlan. W przeszłości został ojcem już trzy razy. Dwoje dzieci aktora urodziła amerykańska piosenkarka Beverly D'Angelo. Bliźnięta Olivia i Anton James Pacino mają obecnie 22 lata. Matką 33-letniej aktorki i producentki Julie Marie Pacino jest z kolei związana z show-biznesem Jan Tarrant.