"Zdecydowanie jem McDonald's" - powiedziała Wang. "Zamawiam go codziennie, na przykład przez dwa tygodnie, a potem się zmieniam". Ale to nie koniec jej zamiłowania do fast foodów. Wyznała również swoją miłość do Dunkin' Donuts, w szczególności donutów z kremem i posypką cukrową. "To jak pączek z galaretką, ale w środku jest krem waniliowy. Lubię też różowe z posypką".

Zaprzeczający metryce wygląd Wang po raz pierwszy obiegł Internet w 2020 roku, kiedy opublikowała zdjęcia siebie w wieku 70 lat, prezentując pomarańczowy stanik sportowy i dżinsowe szorty. Fani byli zdumieni, a jeden z użytkowników Twittera eksklamował: "Homegirl po prostu wypisała się ze starzenia". Inny zastanawiał się, czy "piła krew jednorożca".

Wang podzieliła się wtedy niektórymi ze swoich sekretów przeciwstarzeniowych, takimi jak "praca, sen, drinki z wódką i mało słońca". Podkreśliła jednak, że nie chodzi tylko o fast food i pączki. Ciężka praca i bycie zajętą to podstawowe elementy jej odpornego na upływ czasu stylu życia.

Wang, była łyżwiarka figurowa, która niedawno obchodziła 74. urodziny, ujawniła, że natychmiast po Paryskim Tygodniu Mody w 2020 r. przeszła w stan lockdownu wraz ze swoją "modową rodziną w pracy". Wyjaśniła: "Wszyscy są bardzo wysportowani, co zmusiło mnie do trenowania przez większość dni".

Wang podsumowała swój sekret na utrzymanie młodości, mówiąc: ""W zasadzie pracowałam przez całe życie, więc tak naprawdę wszystko sprowadza się do pracy. Myślę, że praca utrzymuje młodość i stymuluje. Pracuję długie godziny, wychowałam dwie córki. Myślę, że bycie zajętym jest najlepszym sposobem na dobre zdrowie". Wygląda na to, że recepta Very Wang na pokonanie czasu łączy w sobie ciężką pracę, okazjonalne uleganie fast foodom i pozytywne nastawienie, które utrzymuje ją wiecznie młodą.