"W projektowaniu biżuterii emocje są niezwykle ważne. Otwarty umysł i serce pozwalają na tworzenie unikalnych wzorów. Projektując kolekcję Sweet Love, chciałam oddać to, co gra mi w sercu. By w formie kolczyków, bransoletek i naszyjników zamknąć uczucia, które sprawiają, że otaczający świat staje się lepszy" - twierdzi Magda Dąbrowska, projektantka YES. 

Siła duetu

Jest szczególnie doceniana w noworocznych trendach. Projektanci coraz częściej uwzględniają w swoich kolekcjach małe sztyfty czy nausznice, które mają stworzyć idealny duet z "główną" parą kolczyków. Ten charakterystyczny motyw w nowej kolekcji YES wykorzystała również Magda Dąbrowska. Jak więc obdarowywać kolczykami w te Walentynki? Najlepiej podwójnie. 

Zawsze obok

Serce obok serca, w postaci delikatnego łańcuszka wykończonego dwukolorowymi kamieniami lub nowoczesnego naszyjnika ze złotą blaszką i fantazyjnym zapięciem (tzw. krawatka). Najczystsza, beztroska, romantyczna forma i słodkie serduszka tak jak miłość, wyzwalają w nas radość i optymizm. Warto mieć je zawsze przy sobie. 

Z sercem na dłoni

A raczej na nadgarstku. Dwie przejrzyste połówki różowych serc na pozór inne, tworzą spójną i zachwycającą blaskiem całość, która na co dzień będzie przywoływała najsłodsze myśli. Bransoletka w formie łańcucha serc stanie się najpiękniejszym, pełnym miłosnej symboliki amuletem, a delikatny łańcuszek z nowoczesnym zapięciem będzie jej nieustannie przypominał, że drzemie w Tobie ukryty romantyk. 

Zawsze razem 

Motyw połączonych serc w biżuterii wcześniej traktowany był nieco po macoszemu. W kolekcji Sweet Love nadano mu nowego charakteru - delikatnego i subtelnego, ale jednocześnie pełnego najpiękniejszych uczuć. 

Wszystkie elementy z kolekcji Sweet Love są już dostępne w sprzedaży. Odkryj wyjątkowe promocje walentynkowe, poznaj szczegóły w Salonach i na YES.pl

Czytaj też: Roślinne motywy inspirowane twórczością Henriego Rousseau w nowej kolekcji Botanica YES>>