6 znaków zodiaku w kłótni - kto wygrywa?

Niektóre znaki zodiaku uwielbiają się kłócić i chętnie dolewają oliwy do ognia. Tylko czy ta cecha oznacza, że wiedzą, jak wygrać każdy spór? Ponieważ Byk jest znany ze swojej upartości oraz twardych, niezmiennych przekonań, kłócenie się z nim może być frustrujące. Ostatecznie ten znak ziemi nie wygrywa sporu - każdy, kto stanie mu na drodze, odpuszcza, uznając, że nie warto tracić na niego czasu. Inne znaki, jak Strzelec czy Rak, uważają się za nieomylne, ale zamiast się o to awanturować, poczekają, aż ktoś z czasem przyzna im rację. W której grupie znajdujesz się Ty? Oto 6 znaków zodiaku znanych z tego, że w trakcie sprzeczki zawsze stawiają na swoim.

Niektóre znaki zodiaku muszą wygrać kłótnię bez względu na wszystko. Ta skłonność jest szczególnie widoczna u dzieci żywiołu powietrza.

Baran: legendarny wojownik

Baran to urodzony wojownik przygotowany na każde starcie. Zawsze jest w pełni uzbrojony i chętny, by wytoczyć ciężkie działa. Jeśli kogoś kocha, jest szansa, że będzie łagodniejszy w doborze swoich słów. W przeciwnym razie przystąpi do ostrego ataku. Pamiętajmy, że Baranem rządzi temperamentny żywioł ognia. Kiedy widzi, że coś nie idzie po jego myśli, ma tendencję do utraty panowania nad sobą. To również pierwszy znak zodiaku, a więc ciągle próbuje być numerem jeden. Nawet jeśli się myli, prawdopodobnie powie wszystko, co musi powiedzieć, żeby wygrać.