6 znaków zodiaku w kłótni - kto wygrywa?

Niektóre znaki zodiaku uwielbiają się kłócić i chętnie dolewają oliwy do ognia. Tylko czy ta cecha oznacza, że wiedzą, jak wygrać każdy spór? Ponieważ Byk jest znany ze swojej upartości oraz twardych, niezmiennych przekonań, kłócenie się z nim może być frustrujące. Ostatecznie ten znak ziemi nie wygrywa sporu - każdy, kto stanie mu na drodze, odpuszcza, uznając, że nie warto tracić na niego czasu. Inne znaki, jak Strzelec czy Rak, uważają się za nieomylne, ale zamiast się o to awanturować, poczekają, aż ktoś z czasem przyzna im rację. W której grupie znajdujesz się Ty? Oto 6 znaków zodiaku znanych z tego, że w trakcie sprzeczki zawsze stawiają na swoim.

Niektóre znaki zodiaku muszą wygrać kłótnię bez względu na wszystko. Ta skłonność jest szczególnie widoczna u dzieci żywiołu powietrza.

Baran: legendarny wojownik

Baran to urodzony wojownik przygotowany na każde starcie. Zawsze jest w pełni uzbrojony i chętny, by wytoczyć ciężkie działa. Jeśli kogoś kocha, jest szansa, że będzie łagodniejszy w doborze swoich słów. W przeciwnym razie przystąpi do ostrego ataku. Pamiętajmy, że Baranem rządzi temperamentny żywioł ognia. Kiedy widzi, że coś nie idzie po jego myśli, ma tendencję do utraty panowania nad sobą. To również pierwszy znak zodiaku, a więc ciągle próbuje być numerem jeden. Nawet jeśli się myli, prawdopodobnie powie wszystko, co musi powiedzieć, żeby wygrać.

Bliźnięta: kłóci się z głową

Kto jeszcze znajduje się na liście 6 znaków zodiaku wygrywających w kłótni? Złoty medal należy się Bliźniętom rządzonym przez Merkurego, który czyni je świetnymi rozmówcami. Komunikacja z ludźmi przychodzi im łatwo, w jej trakcie przyswajają dużo informacji. Nie bez powodu wiedzą wszystko na każdy możliwy temat. Wygranie kłótni z tym znakiem zodiaku to rzecz niemożliwa, granicząca z cudem. Bliźniaki wyróżnia szybkie myślenie i niesamowita inteligencja. Logiczne argumenty żywiołu powietrza są po prostu nie do obalenia. Ciężko czymkolwiek je zagiąć. Chyba że trafi swój na swego.

Lew: król konfrontacji

Lew to "król życia", który ma o sobie wysokie mniemanie i myśli, że to jemu jest dane ostatnie słowo. Często wdaje się w awantury, ponieważ nastawia się na wygraną. Zwykle jest przygotowany. Dobrze wie, jak uderzyć w czuły punkt. Z tego powodu czuje się potężny i wychodzi z założenia, że ma przewagę. Ponieważ w istocie poświęca sporo czasu na zbadanie wszystkich faktów, przekonanie go, że się myli, będzie nie lada wyzwaniem.

Waga: mistrzyni negocjacji

Waga jest symbolizowana przez złotą szalę sprawiedliwości. Chociaż często bywa niezdecydowana, zawsze uparcie walczy o uczciwość. To mistrzyni negocjacji, dlatego na ogół wygrywa każdy spór. Swoją sprytną mową dosyć szybko przemawia innym do rozsądku. Ma dar panowania nad emocjami i pozostawania w mentalnej równowadze. Uwielbia bawić się w adwokata diabła. Ponieważ w trakcie kłótni sprawia wrażenie spokojnej, bardzo trudno się z nią nie zgodzić.

Skorpion: wróg publiczny numer jeden

Awanturniczy Skorpion ma złą reputację. Mało kto decyduje się na słowny pojedynek z ów znakiem zodiaku. W tym przypadku każda kłótnia może się przerodzić w walkę "na śmierć i życie". Po niej nie ma odwrotu. Ryzykujemy, że staniemy się wrogiem numer jeden Skorpiona. Lepiej najpierw się upewnić, że dany spór został wszczęty w słusznym celu. Skorpion najprawdopodobniej przedstawi nam racje nie do obalenia. Trzeba liczyć się z tym, że nasz przeciwnik zrobi najlepszy możliwe research, aby podeprzeć swoje argumenty.

Wodnik: zbuntowany anioł

Wodnik to kolejne sprytne dziecko żywiołu powietrza, które każdy spór opiera na logice. Odwraca kłótnię w taki sposób, że druga strona myśli, że odniosła zwycięstwo. W rzeczywistości jest zupełnie na odwrót. Ten manipulator po cichu odniesie korzyści z awantury. Tak naprawdę w ogóle nie słuchał swojego przeciwnika. Potakiwał, a na końcu postanowił, że i tak zrobi wszystko po swojemu. Nie rozumie, dlaczego inni ludzie są ograniczeni w swoim sposobie myślenia.