„Jest dla Lei najlepszym ojcem, jakiego mogłam sobie wymarzyć” – mówiła niedawno rosyjska modelka. Chociaż już lata temu rozstała się z hollywoodzkim gwiazdorem, nadal utrzymują ze sobą dobre stosunki. Łącząca ich więź jest na tyle silna, że tabloidy nieustannie wieszczą im happy end. Irina Shayk i Bradley Cooper stronią od publicznych wynurzeń o intymnych relacjach, ale bywa, że uchylają rąbka tajemnicy na temat wspólnej opieki nad dzieckiem. W rozmowie z ELLE 37-latka wyznała, że chce zaszczepić w Lei De Seine właściwe priorytety.  „Przyglądając się mojej córce, widzę, że dorasta w zupełnie innym środowisku niż ja. Mieszkamy w West Village. W ciągu dwóch miesięcy odwiedzała tak wiele krajów. Chcemy jednak, aby poznała wartość rzeczy. Chcemy przekazać jej, że aby coś osiągnąć, musi ciężko pracować” – mówiła. Kiedy 6-latka narzeka na nieobecność mamy, ta przypomina jej, że dzięki karierze może zapewnić rodzinie wysoki poziom życia. „Chcesz jechać na wakacje, prawda? Chcesz iść na zakupy? Dlatego jadę do Londynu. Zostaniesz z tatą, bo mama musi pracować” – tłumaczy modelka.

6-letnia córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera debiutuje na czerwonym dywanie. Lea De Seine wspierała tatę na premierze „Maestra”

Emma McIntyre/Getty Images

Lea De Seine musiała wziąć rady rodziców do serca, bo zaledwie w wieku sześciu lat wystąpiła w pierwszym filmie i zjawiła się na oficjalnej premierze. Dziewczynka zagrała w biograficznym dramacie „Maestro”. Na planie zdjęciowym nieustannie była pod opieką swojego taty, który nie tylko wcielił się w głównego bohatera, ale także stanął za kamerą. W dziele poświęconym legendarnemu dyrygentowi i kompozytorowi Leonardowi Bernsteinowi Lea zagrała młodszą wersję córki artysty. Rola dojrzalszej Jamie przypadła w udziale Mayi Hawke. Podczas uroczystego pokazu w Los Angeles zapozowała u boku całej obsady, w skład której weszli także Carey Mulligan, Matt Bomer, Brian Klugman, Sarah Silverman, Gideon Glick i Alexa Swinton. Na wydarzeniu nie zabrakło też Lady Gagi, koleżanki Coopera z czasów „Narodzin gwiazdy”. Na zdjęciach widać, że córka aktora ucięła sobie z piosenkarką pogawędkę i doskonale odnalazła się wśród sław. 

Charley Gallay/Getty Images

Dzieło Bradleya Coopera opowiada o prywatnym życiu genialnego muzyka. Reżyser i współscenarzysta przybliża widzom pełen emocji portret rodziny Bernsteinów. Na pierwszym planie wybrzmiewa złożona relacja miłosna Leonarda Bernsteina i kostarykańsko-chilijskiej aktorki Felicii Montealegre Cohn Bernstein. Film „Maestro” trafi do katalogu Netfliksa 20 grudnia. Jednak już dziś można obejrzeć go na wielkim ekranie. Koniecznie sprawdźcie repertuar okolicznych kin!