Życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiemy, jak się potoczy. Trzeba jednak przyznać, że karty tarota rzadko się mylą. Zaskakująco to właśnie z nich dowiadujemy się najwięcej o przyszłości. Szczególnie gdy zadajemy im pytania dotyczące naszego obecnego związku. Jesteś ciekawa, czy twoja relacja zmierza do małżeństwa? Istnieje kilka kart tarota, które rozwieją twoje wątpliwości. Profesjonalne czytanie, a nawet samodzielny postawiony rozkład, doradzą ci, co możesz zrobić, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Tarot dla początkujących - jak wróżyć z kart tarota?

Jak działa tarot? W typowej talii jest 78 kart tarota, które są podzielone na Arkana wielkie i małe. Wielkie Arkana, takie jak Kochankowie lub Cesarzowa, wskazują lekcje życia lub punkty zwrotne, podczas gdy Małe Arkana dotyczą codziennych spraw. Chociaż warto zaznajomić się ze znaczeniem każdej karty, najważniejsze, to kierować się intuicją. Każda kolejna karta w odczycie może zmienić znaczenie tej pierwszej. Jeśli jesteś osobą początkującą, która nadal studiuje tarota, swoje pytanie zadaj dwóm kartom. Chcesz wiedzieć, czy intencje twojego partnera są szczere? Zastanawiasz się, jaka czeka was przyszłość? Ślub w tarocie - oto karty, które zwiastują małżeństwo.

As Kielichów i 2 Denarów

As Kielichów symbolizuje obfitość płynącą z pełnego kielicha, podczas gdy 2 denary (monety) reprezentują życiową harmonię. Wskazują, że tam, gdzie jest dużo uczuć, pojawia się również stabilność. Kochankowie dążą do równowagi w związku pomimo przeciwności losu. Uzupełniają się. Podobnie, jak w naturze woda daje życie ziemi i ją użyźnia, a gleba stwarza dla niej koryto. Oto pozytywny zwiastun małżeństwa wspierającego wzrost obojga partnerów. Zaręczyny już wiszą na horyzoncie. 

Zobacz też: Karty cygańskie: jak wróżyć z tarota? Interpretacja, symbolika, wróżby z kart

3 Denarów i 10 Denarów

Jeśli wylosujesz z talii zarówno 3 Denarów, jak i 10 Denarów, masz ogromne szczęście. Te karty symbolizują właściwy fundament dla małżeństwa. Są potwierdzeniem, że ​​ty i twój partner podzielacie te same wartości. Nie zatracacie się w miłości. Darzycie się wzajemnym szacunkiem, pozwalając sobie na bycie w pełni sobą. Nie macie przed sobą tajemnic. Wspólnie stworzycie rodzinę, która pozostawi po sobie spuściznę. 

Rozkład tarota na miłość >>

Kochankowie i Arcykapłan

Kochankowie i Arcykapłan to oczywisty zwiastun małżeństwa, ponieważ karty te przedstawiają kochanków oraz księdza. Razem wskazują na prawdziwą miłość między dwojgiem ludzi, ale też towarzyszące jej poczucie bezpieczeństwa. Arcykapłan dodatkowo wskazuje na formalności związane z religią. Para jest wolna od nieczystych wpływów z zewnątrz. Nic nie stoi na przeszkodzie, by związek wkrótce stał się oficjalny. 

Moc i 6 Kielichów

Jeśli karta Moc i 6 Kielichów pojawią się obok siebie w odczycie tarota, oznacza to powrót kogoś z przeszłości. Kto wie, może romans z liceum przypomni o sobie w teraźniejszości, aby przerodzić się w coś poważnego. Karta 6 Kielichów to nostalgia i łączenie się z tym, co pozornie przeminęło. Siła, bezpieczeństwo, komfort oraz poznanie się na głębokim poziomie - oto zwiastun małżeństwa według tego duetu.

3 Kielichów i 8 Denarów

Karta 3 Kielichów i 8 Denarów to świetna kombinacja, gdy pytasz o małżeństwo. Wskazuje na miłość, dobrą zabawę oraz cieszenie się małymi rzeczami. Oznacza otwartość oraz współpracę pomiędzy małżonkami. Wróży, że kochankowie zechcą być razem przez cały czas i wspólnie budować swoją przyszłość. Nigdy nie przestają świętować osiągniętych przez siebie celów.

2 Kielichów i 4 Buław

Karta 2 Kielichów i 4 Buław w tym samym odczycie to bardzo pozytywny znak dla małżeństwa. Symbolizują głębokie, wręcz karmiczne połączenie dusz, uroczystość oraz stabilność związaną z domem. Przewiduje założenie rodziny. Nie ma wątpliwości, że to małżeństwo będzie pełne miłości i poczucia bezpieczeństwa.