54-letnia artystka jest bardzo zakochana w swoim mężu. Ostatnio powiedziała, że jej partner „chce, żeby rozumiała i znała swoją wartość”. Lopez dodała, że jest „jeszcze bardziej zrelaksowana” co wpłynęło na to, że „czuję się jeszcze piękniejsza, niż kiedykolwiek z kimś innym”.

Gwiazda wyjawiła dziennikarce, że osiągnęła etap w życiu, w którym kocha każdą część siebie. „Wreszcie doszłam do takiego momentu w życiu, w którym bezgranicznie kocham każdą część siebie” – mówi. „Każda część mnie, moje ciało, mój głos, moje wybory, a nawet moje błędy. To wszystko uczyniło mnie tym, kim jestem i doprowadziło mnie tu, gdzie jestem dzisiaj”. 

Historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Para poznała się na planie do filmu „Gigli” w 2002 roku. Kilka miesięcy później piosenkarka miała na palcu 6-karatowy, zaręczynowy pierścionek z brylantem. Ich ślub zaplanowano na wrzesień 2003 roku, ale odwołali go zaledwie kilka dni przed ceremonią z powodu „nadmiernego zainteresowania mediów”. Oficjalnie rozstali się w styczniu 2004 roku i ponownie zaczęli się spotykać w 2021 roku. W sierpniu ubiegłego roku jedna z najgorętszych par Hollywood wzięła ślub.

W rocznicę zaślubin Lopez udostępniła w poście na Instagramie zdjęcia zza kulis ceremonii w Gruzji. W treści amerykanka ujawniła część tekstu swojej nowej piosenki z nadchodzącego albumu „This Is Me…Now”. „Siedzę tu sama, patrzę na mój pierścionek, czuję się zaszczycona. To sprawia, że chcę śpiewać, śpiewać…” – czytamy pod zdjęciem Jennifer. „To jest moje życie…”.