Znaki od Wszechświata - co twoja dusza chce ci powiedzieć?

Indyjska ajurweda zakłada, że zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka zależy od równowagi jego czakr. Słowo czakra oznacza wir energii, a według medycyny naturalnej jest ich siedem. Czakra splotu słonecznego oraz czakra serca kumulują w sobie cały nasz stres. Kiedy te czakry stają się przeciążone, mamy do czynienia z napadami lęku, roztargnieniem, dezorientacją, frustracją i częstymi wahaniami nastroju. Możemy też doświadczyć objawów fizycznych, czyli stanów zapalnych skóry, skurczy mięśni, bólów brzucha oraz poczucie zmęczenia, bez względu na ilość przespanych godzin. Czujesz, że grozi ci wypalenie? Zwróć uwagę na znaki od Wszechświata, którego interwencja chce ocalić twoją duszę i wskazać ci kierunek zgodny z przeznaczeniem.

1. Śni ci się, że czegoś szukasz

Sny, w których coś gonisz lub próbujesz coś znaleźć, często wskazują, że powinnaś zwolnić tempo i dać sobie zasłużony odpoczynek. Możliwe, że narzucasz sobie tak wiele, że ciężko ci nadrobić zaległości. Czujesz się obciążana zadaniami spoczywającymi na twoich barkach. Czy nie dzieje się tak, ponieważ usilnie próbujesz sprostać wymaganiom innych? Nie chcesz nikogo zawieść, jednak sama najbardziej cierpisz na swoim podejściu. Przestań gonić za nierealnym celem, który wysysa z ciebie resztki twoich sił. 

A co jeśli nadal żyjesz w świecie iluzji niczym zagubiona Alicja w Krainie Czarów? Twój duchowy przewodnik za pomocą snów wskazuje ci drogę do prawdziwego celu.