Sygnet Słońce, Anna Samkow 

Projekty Ani Samkow to dobra energia zakuta w piękne, nietuzinkowe formy. „Niech słońce umieszczone w sygnecie  będzie blisko Ciebie. Pozwól mu być talizmanem pomagającym w afirmacji energii życia i szczęścia.” czytamy w opisie naszego faworyta. Słoneczny motyw zalany jest nakładaną w długotrwałym procesie żywicą. Oprawę „oczka” sygnety wyróżnia z koeli nieregularna powierzchnia, która nadaje całości jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Do wyboru macie dwie wersje kolorystyczne: 

Masywny pierścionek z wygrawerowaną piwonią, Orska 

Estetkom o artystycznej duszy najbliższa sercu będzie biżuteria Anny Orskiej. Myślenie poza utartymi schematami mocno wyróżnia prowadzoną przez nią markę na tle innych brandów obecnych na polskim rynku. Za nic mając sobie wybiegowe trendy o krótkim okresie ważności, ufa swojej intuicji, tworząc projekty oryginalne i wymykające się idei sezonowości. Sygnet, który wybrałyśmy do zestawienia najbardziej spektakularnych chunky pierścionków to efekt współpracy z tatuatorem Sławomirem Frączkiem. Spójrzcie tylko na tę misternie wygrawerowaną piwonię!

Biżuteryjne stokrotki, Rosa 

Nie dajemy spokoju botanicznym motywom. Kolejne miejsce w pierścionkowym zestawieniu made in Poland oddajemy wysadzanym brylantami i onyksem sygnetom z najnowszej, jubileuszowej kolekcji marki Rosa. Są wyraziste, ponadczasowe i nieprzesadnie słodko urocze. Do noszenia solo lub w efektownych kompletach z innymi elementami. 

Lobster ring, Maar

Maar to jedna z ulubionych marek stylistek i redaktorek mody. Reprezentuje bowiem wszystko, co się w branży fashion liczy: zinterpretowane w wyjątkowy sposób trendy oraz podparte specjalistyczną wiedzą i fachowymi umiejętnościami rzemiosło. Sygnet Lobster ma nieregularną organiczną strukturę i przedstawia wizerunek homara. How cool is that!

PS Na Ig stories @maarjewellery pojawiła się ostatnio zapowiedź długo wyczekiwanych nowości. Wszystkie fanki delfinów oraz kreatywności Agaty i Antoniego, właścicieli marki, zapewniamy – jest na co czekać.

Sygnet z geometrycznie wyciętym sodalitem, Ania Kruk

Sodalit, minerał imitujące rozgwieżdżone niebo, nazywany jest kamieniem czystego umysłu i doskonałej komunikacji. Stymuluje zarówno intuicję, jak i umiejętność racjonalnej oceny faktów. Sprzyja osiąganiu harmonii oraz dążeniu do uzyskania życiowego balansu. U Ani Kruk przyjął ciekawą, wydłużoną formę oprawioną w pozłacaną na żółto stal szlachetną. Zdecydowałyśmy się docenić go także ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny. 

Trendy jesień-zima 2022/2023: jaka biżuteria będzie modna w nowym sezonie? 8 najważniejszych tendencji, które warto znać>>