Hailey i Justin Bieber uczcili okrągłą rocznicę ślubu

Muzyk podzielił się na Instagramie kilkoma zdjęciami z różnych momentów ich małżeństwa, wyznając swoje uczucia:

„Do najcenniejszej, mojej ukochanej. 5 lat. Urzekłaś moje serce. W głębi swojej duszy aż do moich kości wiem, że ta podróż z tobą przerośnie nasze oczekiwania. Śnijmy wciąż wielkie sny kochanie. […] Kocham cię każdą cząstką siebie. Szczęśliwej 5. rocznicy!”

Pierwsze zdjęcie z profilu Biebera przedstawia całującą się parę. Na drugim Hailey siedzi przy stole w srebrnym naszyjniku z dużym wisiorkiem, który przedstawia literkę „B” nawiązującą do ich nazwiska, a on stoi przy niej, obejmując ją jednym ramieniem. Przed nimi, na stole, znajduje się tort z dwiema świeczkami.

Także założycielka marki Rhode dodała kilka zdjęć w poście na Instagramie z opisem „5 ✨🤍 Kocham cię.”

Hailey i Justin Bieber: historia związku

Hailey i Justin są jedną z najbardziej pożądanych i uwielbianych w świecie show-biznesu. Uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par, szczególnie Hailey, której styl i techniki makijażu są inspiracją dla kobiet na całym świecie. Ich związek nie obył się bez przeszkód i wielu spekulacji, jednak małżeństwo cieszy się wieloletnim stażem i wieloma pięknymi chwilami.

Pierwsze wspólne zdjęcia pary pochodzą z 2011 roku z premiery filmu dokumentującego karierę piosenkarza, „Never Say Never”, ojca Hailey, Stephena Baldwina. Oboje byli wówczas nastolatkami. 14-latka wydaje się na nagraniach nieco nieśmiała - w końcu nastoletni Bieber był już gwiazdą wielkiego formatu.

Po 4 latach, w 2015 roku, Justin przyznał, że zakochał się w Hailey. Choć para zerwała na początku 2016 roku, ich relacja okazała się na tyle silna, że wrócili do siebie i w 2018 roku zaręczyli się oraz wzięli kameralny ślub cywilny w Nowym Jorku. Rok później postanowili złożyć przysięgę małżeńską w kościele przed swoimi bliskimi oraz urządzić wystawne przyjęcie w luksusowym hotelu w Karolinie Południowej.

 

 

Suknia ślubna Hailey Bieber została zaprojektowana przez Virgila Abloha z Off-White - zobaczcie, jak wyglądała: