Apart kończy 40 lat! Polska marka biżuteryjna od lat zdobi tysiące Polek, a w kampaniach reklamowych pojawiają się gwiazdy polskiego show-biznesu. W poprzednich reklamach mogliśmy podziwiać m.in. Oliviera Janiaka i Karolinę Malinowską, czy Karolinę Pisarek, a także Jakoba Kosela. Wczoraj wieczorem mieliśmy okazję zobaczyć premierową sesję wizerunkową, w której udział wzięły: Małgorzata Socha, Katarzyna Smutniak, Katarzyna Sokołowska oraz Anja Rubik (modelka niestety nie mogła przyjechać na wydarzenie, w tym samym czasie przebywała w Paryżu na pokazie Saint Laurent). Autorem zdjęć, jak i wideo jest Marcin Tyszka. A na plan zdjęciowy wybrano monumentalne krajobrazy Włoch - jezioro Como, Wenecję, a także Rzym (schody Hiszpańskie). Miejsca wybrano nieprzypadkowo - nie tylko ze względu na ich piękno, ale również na wspomnienia właścicieli Apart. 

Atmosfera La Dolce Vita panowała przez cały czas. Wieczór zatytułowany "La Notte Italianazaczął się od pokazu mody. Suknie w kolorze białym lub czarny przygotowali m.in. Łukasz Jemioł, duet MMC, a także La Mania. Za stylizację odpowiadała Agnieszka Ścibior, a niezwykły makijaż to dzieło Marianny Yurkiewicz. Modelki przypłynęły na scenę w gondolach by potem przejść się po scenie. Po wygłoszeniu mowy przez Adama i Piotra Rączyńskich (współwłaścicieli Apartu) i zaprezentowaniu nowej kampanii na scenę wjechały (naprawdę!) suto zastawione stoły. Przez cały wieczór gościom przygrywała orkiestra Teatru Wielkiego-Opery Narodowej pod batutą Piotra Staniszewskiego. Wieczór zakończył się balem maskowym w stylu słynnego karnawału w Wenecji.

Na urodzinach marki Apart pojawili się: Olivier Janiak (pełnił funkcję prowadzącego), Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą, Margaret, Dorota Gardias, Teresa i Weronika Rosati, Ilona Majer i Rafał Michalak (MMC), Tomasz Ossoliński, Tamara Gonzalez Perea, Ada Fijał, Beata Tyszkiewicz, Mateusz Gessler, Zuzanna Bijoch, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Robert Kupisz, Jessica Mercedes, Rinke Rooyens z Katarzyną Wołejnio, Hubert Urbański, Rebel Look, Łukasz Jemioł oraz Jakub Wesołowski.

40. urodziny marki Apart - "La Notte Italiana" >>