Ghosting - dlaczego bez słowa zerwał kontakt?

Znak słońca lub data i godzina urodzenia mówią bardzo dużo o cudzej osobowości. Przykładowo, twój znak zodiaku może wpływać na to, jak szybko się zakochujesz. Z tego powodu przeżyjesz rozczarowanie, gdy po tygodniach nieustannego flirtu twój obiekt westchnień przestanie się odzywać. Ghosting będący przekleństwem w dobie internetu jest zdecydowanie nadużywany przez kilka znaków zodiaku. Astrologia wyjaśnia, że wynika to z ciągłej potrzeby ekscytacji i strachu przed rutyną. Znaki nałogowo stosujące ghosting zwykle mają wysokie ego i stawiają swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Nie traktuj ich zachowań zbyt osobiście - co oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Każdy znak zodiaku z poniższej listy zmieni swoje podejście, gdy naprawdę się zakocha. Niestety, dopóki nie trafi swój na swego, ghosting będzie dla nich na porządku dziennym. 

BARAN (21 MARCA - 19 KWIETNIA)

Baran to urodzony mistrz ghostingu. Ekscytują go nieznane rzeczy, a więc od razu, bez zastanowienia, pakuje się w nową relację. Szybko okazuje swoje gorące uczucia, zanim jeszcze uczyni swój związek oficjalnym. Do swojej wybranki pisze non stop, jak gdyby miał obsesję na jej punkcie. Można poczuć się przez niego naprawdę kochanym, jednak te emocje szybko wygasają. Tajemnicza nieznajoma dla Barana wkrótce stanie się chlebem powszednim. Wtedy przestanie do niej pisać i z dnia na dzień urwie kontakt.

Kiedy "nowość" się skończy, a sprawy zyskają poważny ton, Baran nagle rozpłynie się w powietrzu."

Po tygodniach romansu Baran gra niedostępnego? Lepiej o nim zapomnij. Ten typ nawet nie czuje wyrzutów sumienia. Zignoruj jego wiadomości, jeśli za miesiąc znów zacznie pisać do ciebie w nocnych godzinach. Baran to zdobywca, który lubi iść naprzód, kiedy poczuje, że już ma cię w garści. 

BLIŹNIĘTA (21 MAJA - 20 CZERWCA)

Bliźnięta są uważane za jeden z najbardziej zalotnych znaków zodiaku. Mają reputację gracza. Szybko tracą zainteresowanie, jeśli nie czują, że ktoś jest godzien ich czasu. Ponieważ rządzi nimi powietrze, zadowalają je płytkie relacje. Raczej nie szukają bratniej duszy, aby stworzyć silny związek aż po grobową deskę. Doskonale zdają sobie sprawę, że na świecie jest mnóstwo ludzi, z którymi mogą spędzić niezapomniane chwile. Grunt to doświadczać i dobrze się bawić.

Dwoistość Bliźniąt sprawia, że są niezdecydowane w miłości. 

Kiedy Bliźnięta czują na sobie presję, od razu tracą poczucie komfortu. Zabawa przestaje być zabawą, gdy ktoś próbuje mieć je tylko dla siebie. Nim się obejrzysz, ten znak zodiaku zatrzaśnie przed tobą drzwi i zamieni się w widmo. Nadal będzie patrzeć, co wrzucasz na swoje media społecznościowe, ale już do ciebie nie napisze. Spróbuje uniknąć konfrontacji. Uda, że między wami nie było nic poza zwykłą znajomością. 

STRZELEC (22 LISTOPADA - 21 GRUDNIA)

Podobnie jak Baranem i Bliźniętami, Strzelcem rządzi głowa, a nie serce. Jako znak ognia Łucznik pędzi tam, gdzie prowadzi go pasja. Wolność to dla niego priorytet. Uczucia spycha na drugi tor. Nie będzie randkować z kimś, kto już zaczął planować za niego przyszłość. Odejdzie bez słowa, kiedy poczuje, że jego cele nie pokrywają się z wizją drugiej osoby.

Strzelec to zodiakalny mistrz ghostingu, więc miej się na baczności już na pierwszej randce.

To nic, że Strzelec jest kochany, życzliwy i szczery. Miłość ma iść w zgodzie z jego interesami. Zodiakalny Łowczy kroczy własnymi ścieżkami. Jeśli nie pójdziesz w jego ślady, nie zrobi dla ciebie miejsca w swoim życiu. Przestanie się odzywać. Uda, że nic się nie stało, by nie brać odpowiedzialności za twoje złamane serce.

RYBY (19 LUTEGO - 20 MARCA)

Randkowanie z Rybami może być złudne. W jednej chwili są w tobie zakochane, a w następnej odpływ odchodzi i zaczynają płynąć w zupełnie innym nurcie. Jeśli Ryby nagle cię ignorują, wiedz, że w ich życiu wydarzyło się coś, co ich zdaniem dało im przyzwolenie na zerwanie z tobą kontaktu. Wymówki tego znaku też nie brzmią wiarygodnie. Naprawdę pracują tak dużo, że nie mają czasu odpisać na wiadomość? Za tymi kłamstwami kryje się eks albo nowo poznana osoba. 

Horoskopy partnerskie: