Budowanie zaufania dla każdego ma zupełnie inny przebieg. Jak wszystko w życiu, nic nie jest pewne. Nie daj się oszukać na początku znajomości, jeśli sama jesteś honorowym, szczerym znakiem. Astrologia podpowiada kto powinien uważać i dlaczego możesz cierpieć przez własną naiwność:

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta to trzeci znak na kole zodiaku, znany z bycia świetnym rozmówcą. Mogłoby się zdawać, że w tej osobie faktycznie pomieszkują dwie dusze. Rządzi nią Merkury, toteż jest inteligentna i lubi prowadzić żywe konwersacje. Z łatwością zakochuje się w cudzym umyśle, nie tracąc czasu na drobne szczegóły. Bliźniak szybko ufa nowo poznanym ludziom, przez co od razu może wpaść w tarapaty. Jego naiwność bardzo często zostaje wykorzystana. Na szczęście dziecko żywiołu powietrza nie potrafi chować urazy. Wybacza, ale nie oszuka się go drugi raz. Bliźnięta powierzają swoje zaufanie z prędkością światła, nie podejrzewając nikogo o złe intencje. 

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna to szósty znak na kole zodiaku wyznaczający koniec lata. Jest znana z precyzji i samodyscypliny. Dzięki swoim konsekwentnym działaniom potrafi osiągnąć każdy cel. Chociaż dużo analizuje, jej łagodna natura Dziewicy powoduje, że szybko obdarza kogoś zaufaniem. Szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowe, w których Panna jest cierpliwa i wybaczająca. Kapłanka ziemi ufa, że jej partner wydobędzie przy niej swoje najlepsze cechy. Niestety, jej nowy ideał może nie być tym, za kogo się podaje. Oby Panna odkryła to zanim zostanie wykorzystana. 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ognisty Strzelec, dziewiąty znak zodiaku, nie ma żadnego problemu z podrywem. Uwielbia dobrą zabawę i chciałby, żeby jego związek zawsze przypominał pierwszą randkę. Kiedy spotyka kogoś ciekawego, od razu, jak Romeo, myśli, że to "TO".  W dodatku szlachetna natura Łucznika sprawia, że ten ciągle mówi prawdę. Ponieważ jest brutalnie szczery wobec ludzi, zakłada, że inni też są godni zaufania. Jako niepoprawny optymista wierzy w uczciwość, szczególnie w miłości. Niestety, szybko się spala. Potencjalni kandydaci początkowo mogą grać przed nim kogoś, kim nie są. 

Ryby (19 luty - 20 marca)

Ryby to ostatni znak zodiaku, który cechuje się wielką ufnością. Dziecko wody pragnie wierzyć, że wszyscy ludzie z natury są dobrzy. Takie nastawienie otwiera go na nieskończone możliwości. Niestety, jednocześnie przyczynia się do odnoszenia porażek w miłości. Szybkie obdarzanie kogoś zaufaniem powoduje, że marzycielska Ryba ulega słodkim kłamstwom. Próbuje wierzyć w najlepszy scenariusz, który przedstawia jej druga połówka. Rybami rządzi planeta Neptun, władca iluzji. ​​Nie przejmują się szczegółami. Wierzą na słowo, cokolwiek kto im powie. Takie podejście zwiększa prawdopodobieństwo, że zostaną oszukane przez wilki w owczej skórze.

Znaki zodiaku, które z przyjaciół stają się kochankami >>