Obdarzenie partnera bezgranicznym zaufaniem nie wszystkim przychodzi naturalnie. Pewne typy osobowości w związku przyjmują obronną postawę. Z góry zakładają najgorsze scenariusze, żeby uniknąć rozczarowania w przyszłości. W rzeczywistości boją się zranienia i pragną ochronić swoje wrażliwe serce. Chociaż astrologia nie jest w stanie całkowicie przewidzieć przebiegu relacji, na jej podstawie możemy zrozumieć, co stoi na przeszkodzie naszej miłości. Kwestia zaufania i komunikacji w związku zwykle jest możliwa do naprawienia. Oboje kochanków musi po prostu wyrazić chęć pracy nad swoimi wadami. Skąd bierze się brak zaufania? Oto 4 znaki zodiaku, które najczęściej cierpią na tę przypadłość. 

Brak zaufania w związku - co zrobić, aby odzyskać zaufanie? >>

Problemom z zaufaniem można zaradzić szczerymi rozmowami lub terapią dla par. Zasługujesz na pełne otwarcie się na ukochaną osobę.

Brak zaufania w związku - skąd się bierze?

Rak (21 czerwca - 11 lipca)

Rak w miłości ma skłonność do samoobrony. Cechuje go twarda skorupa, pod którą kryje się delikatne wnętrze. Rządzi nim księżyc, dlatego jest wrażliwym, emocjonalnym i opiekuńczym stworzeniem. Zaufanie jednak przychodzi mu z trudem. Pozwala sobie na nie tylko, gdy czuje się bezpiecznie w swoim związku. Kiedy tak się nie dzieje, Rak chodzi wspak. Wycofuje się z relacji i zaszywa się w swojej strefie komfortu. Jeśli ten znak wody stwarza wokół ciebie dystans, zrób, co możesz, aby zapewnić go, że jest dla ciebie ważny.