Co na weekend przygotował Netflix? Najnowsze tytuły z udziałem takich gwiazd jak Rosamund Pike, Josh Duhamel, Dianne Wiest i Eiza González. A także produkcje europejskie oraz indyjskie. Będzie wartka akcja, różne oblicza miłości, a także wątki science-fiction. Co wybierzesz? 

"Plemiona Europy" (19.02.2021)

O tym niemieckim serialu już się plotkuje, że może pobić sukces "Dark". Porównanie nie jest przypadkowe, bo producentami plemion są właśnie autorzy "Dark" i "Życia na podsłuchu" - Quirin Berg oraz Max Wiedemann.

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan - Kiano, Liv i Elja – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy. “Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu" - ujawnił Philip Koch, showrunner i twórca serialu.

W rolach głównych: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed

"O wszystko zadbam" (19.02.2021)

To może być jeden z hitów Netflixa! Po obejrzeniu trailera od razu będziecie chcieli włączyć ten film na słynnej platformie. 

"Zawsze pewna siebie Marla Grayson jako wyznaczona przez sąd opiekunka prawna osób starszych bez skrupułów przejmuje ich majątki, sprytnie naginając przepisy. Marla oraz jej partnerka biznesowa i kochanka Fran z brutalną zachłannością biorą na cel nową klientkę, Jennifer Peterson - bogatą emerytkę bez żadnych spadkobierców. Jednak gdy okazuje się, że Jennifer skrywa własny mroczny sekret i ma powiązania z nieuchwytnym gangsterem, Marla wplątuje się w wojnę z bezlitosnym przeciwnikiem, w której wszystkie chwyty są dozwolone".

Występują: Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest i Chris Messina.

"Dziedzictwo Jowisza" (19.02.2021)

"Pierwsze pokolenie superbohaterów przez niemal sto lat dbało o bezpieczeństwo świata. Czy ich potomstwo poradzi sobie z tym zadaniem równie dobrze?" W tym nowym serialu Netflix zobaczymy takie gwiazdy, jak Josh Duhamel, Ben Daniels, a także Leslie Bibb. Historię oparto na podstawie serii komiksów Marka Millara i Franka Quitely'a. Twórcą show jest Steven S. DeKnight, scenarzysta filmu "Pacific Rim: Rebelia", a także produkcji telewizyjnych: "Daredevil", "Spartakus: Krew i piach","Anioł ciemności", "Buffy: Postrach wampirów", "Tajemnice Smallville".

"Pitta Kathalu"  (19.02.2021)

"Od sekretów i kłamstw do zazdrości i kontroli. Składająca się z czterech historii antologia analizuje mroczne i zdradliwe strony miłości". W rolach głównych: Manchu Lakshmi, Saanve Megghana, Naveen Kumar. Nie tylko dla fanów filmów Bollywood!