Wielkość pokoju = przestrzeń

Rezerwując standardowy pokój hotelowy możemy liczyć na metraż maksymalnie 25m2, tymczasem w apartamentach to dopiero początek. Wiele z nich posiada osobne sypialnie a każdy ma jasny podział funkcjonalny na część do gotowania, jadalnię czy strefę relaksu.

Jednym z przykładów może być Stradonia Serviced Apartments w Krakowie. Do dyspozycji Gości oddaje przestronne mieszkania w 500-letniej kamienicy, położonej 180 m od Zamku Królewskiego na Wawelu. Apartamenty zostały rozróżnione na kilka kategorii: apartament typu studio, apartament z jedną sypialnią, z 2 sypialniami oraz z 3 sypialniami.

Mieszkania są nie tylko funkcjonalne, ale także zaprojektowane z myślą o wygodzie nocującego z naciskiem na estetykę i najwyższą jakość wyposażenia.

Budynek z historią

W Krakowie każdy budynek ma swoją historię. Nazwa Stradonia została znaleziona na muzealnej rycinie.

Najstarszy element w kamienicy to łuk w piwnicy, a w kilku apartamentach znajdują się polichromie z XIX wieku.

Kierując się do apartamentów, przechodzimy przez wewnętrzny dziedziniec wyłożony kostką na wzór najstarszych elementów krakowskiego Rynku Głównego. Można tutaj zobaczyć ciekawe elementy architektury wewnętrznie połączone balkony oraz przestronne klatki schodowe.

Do dyspozycji Gości jest także działająca całodobowo Recepcja.

Poczuj się jak mieszkaniec miasta

Wynajmując apartament otrzymujemy wartość dodaną, którą jest prywatność i komfort korzystania z wszystkich udogodnień własnego mieszkania. Dzięki przestrzeni i funkcjonalnym podziałom, mamy do dyspozycji miejsce, do którego możemy zaprosić rodzinę czy przyjaciół, przykładowo na ugotowany przez siebie obiad czy wspólne oglądanie filmu.

Wolimy nie spędzać czasu w kuchni? W okolicy jest mnóstwo smacznych i godnych polecenia miejsc!

Rekomendacje

Stradonia Serviced Apartments prowadzona jest przez ludzi, którzy kochają Kraków. Daje to możliwość polecania miejsc wartościowych z punktu widzenia turystów zagranicznych, ale też Gości z Polski chcących prawdziwie doświadczyć miasta.

Na wewnętrznej liście są takie miejsca jak Wiśniowy Sad z pierogami, śniadaniowe Kolanko i Ranny Ptaszek, ale też Youmiko Sushi Krakow czy Karma Coffee. Warto również zajrzeć do klimatycznego Loch Camelot, Meho Cafe czy stanąć w legendarnej kolejce by skosztować lodów od Good Lood.

Lista jest długa w zależności od potrzeb, w Stradonia Serviced Apartments zdecydowanie dba się o to, by pokazać Kraków w najlepszej, lokalnej odsłonie.

STRADONIA Serviced Apartments
 
ul. Stradomska 7
31-068 Kraków
+48 12 311 19 11
booking@stradonia.com
www.stradonia.com