3 znaki zodiaku, którym najtrudniej zaufać

Czy poniższe 3 znaki zodiaku to kiepski materiał na lojalnych przyjaciół i partnerów? Chociaż nie zawsze można na nich polegać, cechy charakteru tych osób sprawiają, że trudno im dochować tajemnicy lub dotrzymać danego słowa. To może być irytujące i na pewno wymaga duchowej pracy. Mając świadomość tych tendencji, warto im przeciwdziałać, równoważyć je lub tłumić. Zarówno w przypadku, gdy jesteś danym znakiem, jak i kiedy wchodzisz w interakcję z jednym z nich. Astrologia tłumaczy, dlaczego niektórzy są mniej godni zaufania od innych. 

Bliźnięta

Bliźnięta są złożonym znakiem zodiaku, którego intencje niełatwo odczytać. Ciężko im zaufać z wielu powodów. Pierwszym z nich jest fakt, że są bardzo towarzyskie. Lubią przekazywać informacje, plotkować i jako pierwsze przynosić gorące newsy. Śmiało można nazwać je kameleonami o podwójnych osobowościach. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła - ta cecha zazwyczaj wpędza Bliźniaki w kłopoty. W dodatku wiedzą, jak kłamać w żywe oczy, bez mrugnięcia powieką. Kiedy przyłapiesz je na gorącym uczynku, od razu im to zakomunikuj. Dzięki temu może unikniesz kolejnego zawodu w przyszłości. 

Lew

Lew zrobi wszystko dla zwrócenia na siebie uwagi. Niestety, może upaść bardzo nisko, żeby tylko zostać zauważonym. Z tego powodu jest skłonny do rozpowszechniania sekretów innych osób. Niewierność tego znaku przejawia się również w związkach. Lew niedoceniony przez ukochanego, jest podatny na flirt i niekiedy posuwa się do zdrady. Oczywiście, zdarzają się wyjątki od reguły. Dumny Lew może być wspaniałym partnerem, uczciwą osobą oraz przyjacielem godnym zaufania. Wystarczy okazywać mu wiele uwagi i nie ignorować jego własnych potrzeb. Lew, który czuje się potrzebny, będzie mniej skłonny do szukania uwagi na zewnątrz relacji.

Strzelec

Strzelec nieustannie pragnie wolności. Chciałby być w różnych miejscach na raz. Podróże, obcy ludzie i nowe doświadczenia pochłaniają jego uwagę. Ten znak ognia kieruje się mottem "wszystko albo nic", co niekiedy sprawia, że pali za sobą mosty. Strzelec ma łatwość w porzucaniu starych przyjaciół lub miejsc. Nie roztkliwia się nad przeszłością. Czeka na to, co będzie za chwilę. Czuje się żywy, dopiero gdy nikt i nic go nie powstrzymuje. Ciężko obwiniać go za jego przygodową duszę podróżnika. Jednak świadomość tej tendencji pomoże Strzelcowi zwracać uwagę na emocje innych. Łucznik powinien z większą jasnością komunikować swoje cele. Kończenie relacji bez słowa pożegnania w żadnym przypadku nie wyjdzie mu na dobre.