To już 3 edycja ELLE Zen, czyli targów w pełni poświęconych dbaniu o nasze dobre samopoczucie. Jeśli tak jak my jesteście spragnione doświadczania przyjemności codziennego życia i chwil pełnych radości i lekkości - mamy bardzo dobre wieści! Przed nami 7 dni pełnych aktywności wpisujących się w ideę wellbeing i slow life. Nie zabraknie wyjątkowych gości oraz marek, które zadbają o nas i nasze samopoczucie, stacjonarnych warsztatów i live’ów poruszających najciekawsze zagadnienia związane z praktyką mindfulness.

Targi dla Ducha i Ciała

Jednym z elementów programu ELLE Zen są Targi dla Ducha i Ciała, które odbędą się w dniu 9 października w godzinach 10:00 - 21:00 w wyjątkowej przestrzeni Elektrowni Powiśle na poziomie – 1. Czekać na Was będą księżycowe warsztaty o zasiewaniu intencji oraz kameralne spotkanie z Dziką Kobietą, w których dowiemy się więcej o zmysłach, zapachach i radości życia.

Warsztaty:

"The Power of Intention"

9 października 11:00-13:00

Elektrownia Powiśle Warszawa

Czyli co zrobić, by życie stawało się coraz prostsze, piękniejsze i przede wszystkim radośniejsze! O tym, jaką siłę ma świadoma i pozytywna intencja w absolutnie każdym obszarze życia i jak wyjść z błędnego koła negatywnego autoprogramowania porozmawiamy podczas pierwszych sobotnich warsztatów.

Podczas spotkania ustawicie Wasz życiowy GPS. Nauczycie się jak zasiewać intencje, które mają moc zmiany. Przypieczętujemy je stworzeniem księżycowego talizmanu, Lunuli, który będzie strzegł obranego przez Was kierunku. Symbol słowiańskiej Lunuli to manifestacja kobiecej energii oraz realizacji pełni posiadanych możliwości. Wzmocni ona Wasze poczucie kobiecości i płodności rozumianej jako dar tworzenia i realizowania marzeń. 

Każda uczestniczka otrzyma Intention Setting Box, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne materiały do stworzenia księżycowego talizmanu, karteczki do zapisywanie intencji oraz mgiełkę energetyczną Intention Setting Aura Mist.

Zajęcia poprowadzą Anna Rulecka Belina- absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii, artystka wizualna, twórczyni marki Folkisz, która wierzy, że warto manifestować piękno na co dzień, nie tylko od święta. Drugą prowadzącą będzie Katarzyna Witak - energoterapeutka i certyfikowana terapeutka metody The Energy Code,  Mistrz i Nauczyciel Kundalini Reiki. Codziennie pomaga swoim klientom odzyskać zdrowie i radość życia poprzez pracę na poziomie energii.

Ilość miejsc: 15

Zapisy: ellezen@burdamedia.pl

 

"Spotkanie z Dziką Kobietą"

9 października 15:00-17:00

Elektrownia Powiśle Warszawa

Kolejnym punktem w sobotnim programie ELLE Zen są warsztaty o zmysłach, zapachach i radości życia. Na spotkaniu każda uczestniczka dostanie narzędzie w postaci Esencji Energetycznej Dzika Kobieta.

Założycielka marki Okoro pokaże, w jaki sposób można na co dzień pracować z tą esencją oraz z intencją, która się w niej kryje. W tym celu nawiążemy świadomy kontakt z czuciem i ze zmysłami, w szczególności ze zmysłem węchu. Esencja Dzika Kobieta to zapach, który powstał w intencji rozbudzenia wewnętrznego potencjału, drzemiącego w każdej z nas; dla kobiet, które pragną żyć spontanicznie, czuć bliższą relację z ciałem i czerpać radość z życia.

Okoro to marka, która tworzy naturalne zapachy (energetyczne) o właściwościach terapeutycznych. Bazą w tworzeniu produktów jest aromaterapia oraz praca z intencją, przy wykorzystaniu olejków eterycznych, esencji energetyczne oraz maceratów ziołowych. Każdy produkt odpowiada na potrzebę głębszego czucia i zbliżenia się do własnego wnętrza. Tak powstaje Dzika Kobieta, Przemiana, Kreatywność, Miłość oraz Męskie & Kobiece.

Inwestycja to 90pln (dostaniesz Esencję Dzika Kobieta w pojemności 10ml).

Ilość miejsc: 10

Zapisy: ellezen@burdamedia.pl

Wystawcy

W trakcie sobotnich Targów prezentowani będą twórcy, w których ofercie znajdziemy m.in. kosmetyki, olejki eteryczne, biżuterię, akcesoria wspomagające relaks i dobre samopoczucie oraz wiele innych produktów, nawiązujących do idei wellbeing i slow life.

Całą listę wystawców znajdziecie poniżej:

1210c

Amvi

ANS concept (Hemp Care, Botanica)

Anstore

Aromatherapy Associates

Bizuall

D’ALCHEMY

DEEP Cbd

eterne

Felicja Store

Glowing Space

GROOVY

Hippie Plume

Holistic

Hrabina Rzewuska

KAJO JEWELS

Laboratorium Dobrego Nastroju

Lajuu

LAVIDO - kosmetyki Clean Beauty

Likulea

Listny cud

Love Skin Food

LOVISH

LUB LUB

LuiStore

Lulilaki

MIA COLONIA

MISS QUOTE

Moments Candle

MUA By Hartman

Mydlarnia 4 Szpaki

NewbyTea

Odegitria

Okoro

Perfumy Bojara

Polemika

Pozytyw CBD

Senses Candle

Simply More

Slaap

Svitanyé

szaromi

Tatami

The Spell

Thing positive.

You & Your Body

Yourflow

Zdrowo Zakręcony

 

Dołączcie do nas podczas live'ów na Instagramie @ellepolska

To nie wszystko! Jednym z elementów programu ELLE Zen są live’y, które obejrzycie na naszym instagramowym koncie @ellepolska. 5 i 6 października porozmawiamy o sztuce, niezwykłej mocy intencji, a także wyzwaniach i dobrych stronach energii nowego roku numerologicznego. Więcej informacji o zbliżających się transmisjach znajdziecie na stronie:

 

 

 

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę! Przez cały czas trwania ELLE Zen Week, czyli od 4 do 10 października będzie aktywny kod ELLEZEN21 na 20% na maty i legginsy Joy in me.

 

 

Więcej informacji o Targach dla Duszy i Ciała znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1FwdGcCXj