Pewnego razu na krajowej jedynce (01.12.2022)

Polski film! "Przypadkowo zamieniasz się samochodami z mordercą, co robisz? Grupa obcych, skłóconych ze sobą ludzi przez przypadek odjeżdża samochodem z 2 milionami ukrytymi w bagażniku... a w dodatku ściga ich zdesperowany morderca, który nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać swoje pieniądze."

Firefly Lane: Sezon 2 (02.12.2022)

Nawet największa przeszkoda nie stanie na drodze wieloletniej przyjaźni Kate i Tully. Czy jednak jest błąd, który może rozdzielić je na zawsze?

Kochanek Lady Chatterley (02.12.2022)

Bogata i uprzywilejowana Connie nie kocha już swojego męża, zaczyna więc umawiać się na tajne schadzki z zatrudnionym w jej posiadłości gajowym Oliverem i doświadcza seksualnego przebudzenia. Wkrótce potem staje przed ważną decyzją: iść za głosem serca czy wrócić do męża i spełniać oczekiwania społeczeństwa.

W rolach głównych Emma Corrin i Jack O’Connell. Za reżyserię odpowiadał Laure de Clermont-Tonnerre.

Nienawidzę świąt (07.12.2022)

Samotna pielęgniarka wmawia rodzinie, że ma chłopaka, po czym desperacko próbuje znaleźć partnera przed świętami, do których zostały już tylko 24 dni.

Dom z papieru: Korea (09.12.2022)

Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.

Guillermo del Toro: Pinokio (09.12.2022)

Zachwycająca muzyczna opowieść o drewnianym pajacyku, który ożył, stworzona techniką poklatkową przez Marka Gustafsona i nagrodzonego Oscarem Guillermo del Toro.

„Sr.” (12.12.2022)

Robert Downey Jr. składa hołd swojemu zmarłemu ojcu, Robertowi Downeyowi Sr., w tym filmie dokumentalnym opowiadającym historię życia i kariery pioniera kinematografii.

Brokat (14.12.2022)

Sopot, rok 1976. Trzy zdeterminowane kobiety szukają niezależności, wolności finansowej i miłości w kraju, przez który przetaczają się wielkie zmiany.

Zwerbowany (16.12.2022)

Nie dość, że serial, to jeszcze z gatunku "sensacyjny". Noah Centineo na swoim instagramie napisał, że to dla niego bardzo ważny projekt i jest dla jego kariery niczym "kamień milowy". O czym jest w takim razie "Zwerbowany"? "Zatrudniony w CIA prawnik żółtodziób zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na szczeblu międzynarodowym, gdy dawna pracownica grozi, że ujawni prawdę o długoletniej relacji łączącej ją z agencją, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa."

Emily w Paryżu 3 (21.12.2022)

"Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie promującym kolejny sezon "Emily w Paryżu"

Alice in Borderland: Sezon 2 (22.12.2022)

Te gry są groźniejsze, a świat bardziej dziki i okrutny. Czy Arisu kiedykolwiek wróci do prawdziwego świata? I czy będzie to warte tego, co utracił?

Glass Onion: Film z serii „Na noże” (23.12.2022)

Tym razem detektyw dżentelmen Benoit Blanc uda się do Grecji, aby odkryć tajemnice barwnej grupy nowych podejrzanych.

"Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey."

W rolach głównych: Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr, Jessica Henwick, Madelyn Cline oraz Kate Hudson i Dave Bautista.

Wiedźmin: Rodowód (25.12.2022)

Ponad tysiąc lat przed powstaniem świata Wiedźmina siedmioro wyrzutków ze świata elfów podejmuje krwawą walkę przeciw niepowstrzymanej sile.

Zdrada (26.12.2022)

Przyszłość agenta MI6 staje pod znakiem zapytania po ponownym spotkaniu z rosyjskim szpiegiem, które zmusza go do zakwestionowania całego swojego życia.