Wstrzymaj oddech: Rekord pod lodem (03.05.2022)

Pasjonatka nurkowania swobodnego Johanna Nordblad podejmuje próbę pobicia rekordu świata w odległości pokonanej pod lodem na jednym oddechu.

Trzy metry nad niebem: Sezon 3 (04.05.2022)

Kolejne lato przynosi nowe trójkąty miłosne, a grupa dobrych znajomych przeżywa wielkie namiętności i testuje granice przyjaźni.

Pentawerat (05.05.2022)

Mike Myers powraca!

Tajne stowarzyszenie, które od wieków steruje światem z tylnego siedzenia, musi poradzić sobie z wewnętrznym zagrożeniem. Czy pomoże mu w tym kanadyjski reporter?

Clark (05.05.2022)

Historia Clarka Olofssona, od którego zbrodni pochodzi nazwa „syndromu sztokholmskiego”. Film oparty na prawdzie i kłamstwach tego kontrowersyjnego przestępcy.

Nieobliczalni 2 (06.05.2022)

Zmuszeni do ponownej współpracy po dziesięciu latach dwaj kompletnie różni policjanci badają sprawę morderstwa w podzielonym francuskim miasteczku, w którym czai się dużo poważniejszy spisek.

W rolach głównych: Omar Sy i Laurent Lafitte

Prawnik z lincolna (13.05.2022)

Serial na podstawie bestsellerowych powieści Michaela Connelly’ego. Obrazoburczy idealista prowadzi kancelarię prawniczą z tylnego siedzenia swojego lincolna.

Powrót do liceum (13.05.2022)

Po pechowym występie cheerleaderka zapada w śpiączkę na dwie dekady. Teraz ma 37 lat, właśnie się obudziła i jest gotowa, aby spełnić swoje marzenie - zostać królową balu.

Cyberpiekło: Jak ujawniono internetowy koszmar (18.05.2022)

Anonimowa sieć czatowni internetowych była wylęgarnią przestępczości na tle seksualnym. Polowanie na stojących za nimi ludzi wymagało odwagi i uporu.

Kto zabił Sarę?: Sezon 3 (18.05.2022)

Podczas gdy wrogowie stają się sprzymierzeńcami, a skrywana prawda wychodzi na jaw, w finalnym sezonie Álex nie spocznie, aż rozwiąże nową zagadkę - co stało się z Sarą?

Miłość w spektrum: USA (18.05.2022)

W tym dokumentalnym serialu romantycznym osoby ze spektrum autyzmu poszukują miłości i próbują odnaleźć się w zmiennym świecie randek i związków.

Miłość, śmierć i roboty: Część 3 (20.05.2022)

Niesamowite światy budzące pełen niepokoju zachwyt i pogmatwane fabuły już wkrótce w trzeciej części nagrodzonej Emmy animowanej antologii Tima Millera i Davida Finchera.

Błękitne opowieści (21.05.2022)

Miłość ma słodko-gorzki smak, a życie jasne i ciemne barwy - tutaj o tych prawdach przypominają historie ludzi mieszkających i pracujących na koreańskiej wyspie Czedżu.

Stranger Things: Sezon 4: Część 1 (27.05.2022)

W czasie wiosennych ferii nad Hawkins znów nadciąga mrok, wywołując nowe zagrożenia, niepokojące wspomnienia i widmo wojny.

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.