1. ROZMAWIAMY z ANNĄ LEWANDOWSKĄ, gwiazdą styczniowej okładki o feminizmie, hejcie, miłości do ciała i jej noworocznych postanowieniach.
2. PRZEDSTAWIAMY sylwetkę niezwykłej BONNIE CASHIN, prekursorki mody ulicznej i sportowej. Projektantki, o której nie słyszał świat, choć była najczęściej kopiowaną artystką XX wieku.
3. WYBIERAMY najmodniejsze modele dżinsów. DZWONY, bootkcut’y, szwedy, spodnie z szerokimi nogawkami znów wracają do gry i to z kilku powodów.
4. SZUKAMY ukojenia dla ciała i ducha pod kołdrą obciążającą. I sprawdzamy, czy to najlepszy wynalazek na te czasy i doskonały „lek” na bezsenność, stres i spięte ciało?
5.SŁUCHAMY nowej płyty JANE BIRKIN i rozmawiamy z artystką o prawach kobiet, skarpetach Serge’a Gainsbourga i jej osobistej drodze do szczęścia, na które nigdy w życiu nie jest za późno.
6. WYŁANIAMY nowe TALENTY polskiego kina. Te nazwiska będzie można zobaczyć podczas tegorocznego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni i na pewno będzie o nich głośno!
7. PYTAMY kobiet, czego dobrego nauczył nas 2020 rok? Odpowiadają między innymi ALEKSANDRA PRZEGALIŃSKA, MAŁGORZATA REJMER, JAGODA SZELC.
8. SZUKAMY śnieżnych krajobrazów w podróżach, i w modzie. I dobrych okazji, aby wystroić się nawet na stoku.
9. SPRAWDZAMY jak sprytnie wykorzystać czas #homeoffice w pielęgnacji ciała.
10. Styczniowe ELLE PROPONUJEMY również w wersji z dodatkiem, łagodzącym TONIKIEM-MGIEŁKĄ do twarzy marki VIANEK.