Zajrzyj do ELLE, a:

  1. Przekonasz się, że chcieć to móc. Marzyła o lataniu, więc zrobiła licencję pilota samolotów i w powietrzu odrywa się od przyziemnych problemów. Postanowiła zostać aktorką, więc zagrała odważnie i 20 lat temu wyjechała do Włoch. Dziś gra u najlepszych reżyserów stamtąd. Podczas wakacji w Nepalu wymyśliła, że należy pomóc mieszkańcom Mustangu, więc nauczyła się, co zrobić, żeby zbudować tam szkołę i zrobiła to. A gdy zdarzyła się choroba, zamiast ją osłabić – wzmocniła. Kasia Smutniak mówi głośno o bielactwie, by wspierać innych, zmagających się z podobnymi schorzeniami. Jeśli chcecie przez chwilę poczuć się jak na rzymskich wakacjach, obejrzyjcie sesję zdjęciową, sfotografowaliśmy Kasię w Wiecznym Mieście.
  2. Popatrzysz na jesienne wybory. Przeprowadziliśmy ostrą sELLEkcję trendów, nasi styliści i redaktorzy wytypowali 10 najlepszych. Teoretycznie z końcem lata przychodzi ochłodzenie, ale tym razem będzie gorąco, klimat ocieplą: czekolada, fuksja, egzotyczne cętki.
  3. Poznasz twórczego wichrzyciela. Amerykanin, skate, przystojniak, mąż, ojciec. Chcesz wiedzieć, co to za facet? Matthew Williams, dyrektor artystyczny Givenchy. Matthew ma 36 lat i zaczepne podejście do klasyki. Szacowny Francuski dom mody, którym kieruje właśnie obchodzi 70 urodziny.
  4. Sprawdzisz, co się tka z grzybów, pokrzyw i celulozy. Z wykładowczynią katedry mody na warszawskiej ASP przygotowaliśmy przewodnik po nowoczesnych tkaninach, dobrych dla Ciebie i dla przyrody.
  5. Poczujesz euforię, czytając o pomysłach na jesienne makijaże inspirowane ulubionym serialem dwudziesto- i trzydziestolatków.
  6. Uwierzysz, że cyberelfki to nie bajka, ale cyfrowa rzeczywistość. Niektóre Polki wiedzą jak bez użycia miecza poradzić sobie z trollami rozsiewającymi fake newsy.
  7. Zamarzysz o podróży, gdy poznasz wyniki naszej debaty, o tym jak zmieniło się podejście kobiet do wypoczynku. Albo, kiedy zobaczysz, gdzie warto wpaść, szukając chwili wytchnienia na południu Europy.
  8. Nabierzesz ochoty na seks. Kilka zaskakująco dostępnych drobiazgów i spora doza wyobraźni to niezbędne składniki zmysłowych zabaw. Latem (ale nie tylko) zamieniaj energię słoneczną na erotyczną.
  9. Uspokoisz się, że moda nadal jest i ma się świetnie wbrew zapowiedziom sceptyków. Bo działania poprawne politycznie nie oznaczają nudy. A większa różnorodność - mniejszej kreatywności projektantów.
  10. Usłyszysz punkowe nuty, w wywiadzie z gitarzystą legendarnego zespołu Sex Pistols, Stevem Jonesem.