1. Gwiazdą okładki czerwcowego wydania ELLE jest Kasia Smutniak. Nagrodzony na prestiżowym festiwalu w Sundance film z jej udziałem „Słodki koniec dnia” właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W szczerej rozmowie aktorka zdradza nam, dlaczego wciąż czuje się Polką mieszkającą we Włoszech i że w swojej oazie - domu pod Rzymem sama hoduje konie i kury.

   

  fot. Gosia Turczyńska

 2. Wnikliwy raport o polskiej modzie pisze szef działu mody ELLE Marcin Świderek. Dlaczego jest tak mało pokazów a kolekcje niekoniecznie zgadzają się z sezonami? Kiedy w Polsce będzie fashion week z prawdziwego zdarzenia? I wreszcie – na jakie nowe nazwiska młodych projektantów warto zwrócić uwagę? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w czerwcowym ELLE.

   

  fot. AKPA

 3. Gdyby szafa ELLE składała się jedynie z 25 rzeczy, miałaby rodzimą metkę i feministyczny rodowód. Wybieramy i polecamy najlepsze ubrania i akcesoria od polskich projektantek. Można je nosić od stóp do głów i na każdą okazję.

   

  LaSilva

 4. Która z nas nie marzy o torebce od znanego projektanta? Dzięki komisom z luksusową odzieżą coraz częściej są one w zasięgu ręki. Jak ich szukać, by trafić prawdziwą okazję i mieć pewność, że to nie podróbka – przeczytaj przewodnik w czerwcowym ELLE.

   

  fot. Imaxtree

 5. Za moment wakacje. O podróżach, które zmieniają życie opowiadają znane kobiety – m.in. Paulina Młynarska, Agnieszka Maciejak, Barbara Nowacka, Anna Orska. Okazuje się, że te najważniejsze wcale nie muszą być egzotyczne, drogie ani pełne fajerwerków. Ważne jest to, jakie odkrycia i zmiany z nich przywozimy.

   

  fot. Benjamin Punzalan

 6. Jak wygląda turystyka w czasach selfie? Tu liczą się wyłącznie lajki na Instagramie. Jeśli nie oznaczyłaś się, to znaczy, że nie byłaś. Czy potrafimy się jeszcze cieszyć ze zwiedzania, poznawania i smakowania? A może chodzi już tylko o to, by zrobić dobre wrażenie i uznanie wirtualnej widowni?

   

  fot. Agata Pospieszyńska

 7. W prawdziwą podróż wybrała się Olga Piontek, do niedawna dziennikarka urodowa ELLE. Rok temu rzuciła wszystko, by jeździć po dalekiej Azji – od Bangkoku przez Kuala Lumpur aż po Seul. Nie byłaby sobą, gdyby nie sprawdzała lokalnych zabiegów i kosmetyków. Jak wygląda osławiona azjatycka pielęgnacja na miejscu, w oryginale? Przeczytajcie w czerwcowym ELLE. Zaskoczenie gwarantowane!

   

  fot. Ricardo Tinelli

 8. Masaż twarzy potrafi zdziałać cuda, niektórzy twierdzą, że to jest lepszy niż botoks. Choć jest dość bolesny, pokochały go gwiazdy takie jak Kate Moss czy Gisele Bundchen. Jak wygląda naprawdę i co lepiej odmładza – igła czy ludzka ręka – sprawdza szefowa działu urody Marta Krupińska.

   

  fot. Laure Bernard

 9. Są miejsca, gdzie poziom stresu spadnie poniżej zera. Potrzebujesz? Najbardziej rajskie spa wybierają i sprawdzają redaktorki ELLE z całego świata. Nawet jeśli nie pojedziesz, warto popatrzeć. Są zjawiskowe!

   

  Hotel Hacienda na Xamena na Ibizie

 10. Superdodatek w postaci złotej lub nawilżającej bazy tonującej z efektem BB marki Bielenda. Szefowa działu uroda, Marta Krupińska przyznaje: "Baza to podstawa mojego makijażu. Dzięki niej nie muszę go poprawiać aż do wieczora, a moja skóra jest świeża, rozświetlona i dobrze nawilżona. Jak po nałożeniu filtra na Instagramie." Koszt wydania z dodatkiem to 12,99 zł.

   

  Luksusowa Złota baza tonująca z efektem BB

   

   

  Nawilżająca baza tonująca z efektem BB