Przedstawiamy 10 powdów, dla których warto mieć czerwcowe ELLE:

1. Cristóbal Balenciaga - legendarny hiszpański mistrz krawiectwa, którego kreacje można oglądać od 27 maja w londyńskim Victoria & Albert Museum. Portret projektanta przedstawia szef działu mody Marcin Świderek.

2. Mule to najmodniejsze buty sezonu. Podpowiadamy, jak je nosić.

3. Reżyser ruchu, analityk finansowy, konsultant do spraw trendów i strategii marketingowych. Przedstawiamy inspirujące, nowe zawody w branży mody.

4. Magdalena Berus zagrała główną rolę w najgłośniejszym filmie tej wiosny "Szatan kazał tańczyć". W ELLE opowiada m.in. o stosunku do nagości przed kamerą.

5. Zrobiłó się o nim głośno po serialu "Belfer". Ale Grzegorz Damięcki nie dba o popularność. Opowiada o tym w wywiadzie Wice Kwiatkowskiej.

6. Mroczne historie. Przeczytajcie reportaż Marty Szarejko o kobietach, których praca wygląda niczym z serialu kryminalnego.

7. Jak dogadać się z nastolatkiem? Redaktor naczelna ELLE rozmawia o tym z coach Justyną Dworczyk.

8. O czym marzą Polki w łóżku? Dowiesz się z wywiadu Marty Szarejko z seksuologiem Andrzejem Depką.

9. To jest jej czas. Koncertuje na całym świecie, wydała płytę w międzynarodowej wytwórni, i radykalnie zmieniła wizerunek. Gwiazdą naszej okładki jest Monika Brodka.

10. Najgorętsza fryzura tej wiosny? Tylko spójrzcie na gwiazdę naszej okładki. O modzie na krótkie włosy pisze szefowa działu urody ELLE Marta Drożdż.

I niespodzianka na koniec - czerwcowe ELLE możecie kupić z wyjątkowymi dodatkami - torbą lub maseczkami.