Dzieci żywiołu powietrza to myślący w locie intelektualiści. Umawianie się z nimi gwarantuje dobrą zabawę i poszerzenie horyzontów. Chociaż w związkach partnerskich liczy się coś więcej, niż znaki zodiaku obojga kochanków, astrologia miłości pomaga określić nasze szanse na udaną wspólną przyszłość. Zodiakalny Wodnik zazwyczaj jest wyzwaniem. Nieświadomie popełnia w relacji wiele błędów, które dla większości osób są nie do przełknięcia. Na szczęście ten artykuł pomoże mu zrozumieć, jak unikać romantycznych gaf. Warto potraktować go również jako ściągę dla tych, którzy są zakochani w Wodniku

Wodnik to znak zodiaku powietrza, który w sferze związków musi wiele się nauczyć. 

Jeśli spotykasz się z Wodnikiem, prawdopodobnie przez cały czas masz przyjemność uczyć się nowych rzeczy o sobie i otaczającym cię świecie. Ekscentryczne Wodniki to kreatywne dusze. Z drugą połówką musi je łączyć fascynacja na poziomie mentalnym oraz prawdziwa przyjaźń. Tu nie ma co liczyć na romantyczne gesty czy wylewny sposób okazywania miłości. Wodnik oczekuje niezawodnego partnerstwa, w którym będzie czuć się pewnie i swobodnie. Pamiętajmy, że każdy znak zodiaku ma swój własny zestaw cech działający na korzyść lub niekorzyść dla relacji. Warto poznać o sobie te istotne prawdy, aby przepracować popełniane błędy. W przypadku Wodniku chodzi o następujące zachowania:

Wodnik jest oderwany emocjonalnie

Wodnik ma reputację osoby, która zawsze buja w obłokach. Spędza dużo czasu w swojej głowie, wymyślając kreatywne, innowacyjne pomysły. Odizolował się od swoich emocji, aby skoncentrować swój umysł na czymś ważnym. Nie będzie więc zbytnio analizować uczuć, zarówno swoich, jak i swojego partnera. Takie podejście niestety nie pozwala na pogłębienie relacji. Wodnik powinien podjąć rozmowę o tym, co dzieje się w jego sercu. 

Zodiakalny Wodnik obawia się zasad

Jako znak rządzony przez zbuntowaną planetę Uran, Wodnik uwielbia łamać zasady i wytyczać dla siebie unikalne ścieżki. Niestety, również w miłości. Tradycyjne związki to nie jego bajka. Stawianie warunków lub ultimatum podziała na Wodnika jak płachta na Byka. Przeraża go również "miłość aż po grób" i ślubowanie przed kościelnym ołtarzem. Jeśli jesteś Wodnikiem, przeprowadź szczere rozmowy ze swoją drugą połówką o tym, co sprawia ci dyskomfort w relacji. Unikanie tematu na dłuższą metę sprawi, że pewnego dnia rozpłyniesz się w powietrzu. Chyba nie chcesz złamać serca bliskiej ci osobie?

Wodnik znak zodiaku - wgląd w osobowość >>