Reklama

Opublikowanie pierwszego plakatu promującego film „The Drama” z Zendayą i Robertem Pattinsonem wywołało prawdziwe poruszenie wśród fanów na całym świecie. Na grafice, przypominającej zaproszenie ślubne, widnieją napisy „Save the Date” i „You are cordially invited”. Aktorzy wcielają się w zakochaną parę – Emmę Harwood i Charliego Thompsona – i pozują jako świeżo zaręczeni. Zendaya nosi błyszczący pierścionek zaręczynowy na palcu, co tylko podsyciło emocje widzów.

Stylizacja plakatu, utrzymana w estetyce zaproszenia ślubnego, jest nieprzypadkowa. Produkcja od początku była owiana aurą tajemnicy. A24, znana z nieszablonowego podejścia do promocji, tym razem wykorzystała elementy fikcyjnego ogłoszenia w prasie.

Kim są bohaterowie filmu „The Drama”

W „The Drama” Zendaya gra Emmę Harwood, córkę Rogera Harwooda z Baton Rouge w Luizjanie. Emma ukończyła Portside High School w 2013 roku i Boston University w 2017 roku. Obecnie pracuje w księgarni Mission Books. Z kolei Pattinson wciela się w postać Charliego Thompsona – dyrektora Cambridge Art Museum. Charlie jest absolwentem Eaton College z 2004 roku oraz doktorem historii sztuki z Tufts University.

Zendaya i Robert Pattinson
instagram/@zendaya

Premiera filmu „The Drama” już 3 kwietnia 2026 roku

Wytwórnia A24 potwierdziła datę premiery filmu – 3 kwietnia 2026 roku. To pierwszy oficjalny komunikat na temat produkcji, która do tej pory była owiana tajemnicą. Fabuła opowiada o parze narzeczonych, których relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy jedna z osób odkrywa niepokojącą prawdę o drugiej tuż przed ślubem.

Film, mimo że określany jest jako romantyczna komedia, zawiera również elementy dramatyczne. Zgodnie z zapowiedziami twórców, „The Drama” ma pokazać, jak zaufanie i uczucia mogą zostać wystawione na próbę w decydującym momencie.

A24, Borgli i Pattinson – kulisy produkcji rom-comu

Reżyserem filmu jest Kristoffer Borgli, znany z nieszablonowych i często intensywnych historii filmowych. Produkcją zajmuje się Ari Aster – nazwisko doskonale znane fanom kina niezależnego. W „The Drama” oprócz Zendayi i Pattinsona występują również Mamoudou Athie, Alana Haim, Hailey Gates, Michael Abbott Jr. oraz Sydney Lemmon.

To pierwszy wspólny projekt Zendayi i Roberta Pattinsona, mimo że oboje pojawią się także w trzeciej części „Diuny” w 2026 roku oraz w filmie „The Odyssey” w reżyserii Christophera Nolana. Jednak to właśnie „The Drama” pokazuje ich jako głównych bohaterów romantycznej opowieści.

Reklama
Reklama
Reklama