Zapraszamy na nowy projekt Dobre życie by Ibisz. To cykl rozmów prowadzonych przez polskiego dziennikarza i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, do którego zaprosił ciekawych i znanych gości. Projekt powstał we współpracy ze Studiem Sante w Warszawie, pierwszym wodorowym Spa w Europie. To właśnie wnętrza miejskiego uzdrowiska Sante stanowią naturalną scenografię dla programu.

Te spotkania mogą być punktem wyjścia do rozważań o dobrym życiu. Brzmi enigmatycznie i górnolotnie? Bo w tych dwóch słowach może zawierać się wszystko. Bohaterowie tych rozmów dzielą się swoimi historiami, przeżyciami, ale także sposobami na osiągniecie dobrostanu na wielu płaszczyznach.

Uzupełnieniem i dopełnieniem formuły opartej na Human story jest ekspercki komentarz dr Joanny Ibisz, prywatnie małżonki Krzysztofa Ibisza. Joanna, będąc lekarzem stylu życia, świetnie komentuje i puentuje dyskusje naszych gości, znajdując dla niej fachowe uzasadnienie.Rozmowy będą dostępna od 21.03.2022r. na stronie Studio Sante .
Wśród zaproszonych gości znaleźli się Małgorzata Socha, Tomasz Kammel, Dorota Gardias czy Beata Pawlikowska.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to pierwsze SPA wodorowe w Europie. Oprócz najnowocześniejszych zabiegów beauty, saun i basenów – oferuje swoim gościom dobroczynne właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w branży SPA. Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych z podgrzewanymi ławami Tepidarium i Zielonym Zakąteku, w łaźni parowej czy w tężni solankowej. Wodór wykazuje działanie antyoksydacyjne, dlatego chętnie wykorzystywany jest w zabiegach kosmetologicznych. Jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów wpływa korzystnie na skórę i spowalnia procesy starzenia.

Dlaczego wodór? Już w 2017 r. brytyjska dziennikarka beauty Perdita Nouril napisała na łamach „The Daily Telegraph” artykuł, w którym postawiła tezę, że wodór molekularny może być nowym świętym Graalem przeciwdziałania starzeniu się. Od tego czasu w Korei Południowej powstało wiele klinik specjalizujących się w odmładzaniu skóry za pomocą wodoru, a w Nowym Jorku światowej sławy dermatolog dr Perricone otworzył w samym sercu Manhattanu klinikę, w której szeroko wykorzystuje jego potencjał.

Studio Sante to biowitalne SPA, które kompleksowo dba o zdrowie i dobre samopoczucie

Pozwala zrelaksować się w strefie saun i skorzystać z basenu z krystalicznie czystą, rewitalizowaną wodą. Woda w Studio Sante poddawana jest specjalnemu procesowi filtracji metodą Grandera. Dotyczy to zarówno wody pitnej dostępnej w źródełkach, używanej w Bistro Sante, w gabinetach zabiegowych, jak i zastosowanej w strefie SPA & Wellness - w saunach i basenach. Zastosowanie najnowocześniejszych metod uzdatniania pozwoliło na zachowanie mikrobiologicznej czystości wody bez używania tradycyjnych środków chemicznych. W Studio Sante można zadbać o poziom biowitalności, relaksując się w kapsule floatingowej czy złotej wypoczywalni Goldarium. Siły witalne można zregenerować, wypoczywając na płytach z czarnej krzemionki wulkanicznej w Ganbanyoku - unikatowej w Polsce, a cieszącej się ogromną popularnością w Japonii, saunie suchej. Płyty po podgrzaniu emitują naturalne promieniowanie podczerwone wnikające w ciało człowieka. Przyspiesza to procesy metaboliczne, poprawia ukrwienie i dodaje energii. Odpoczywając z kolei przez 45 minut w tężni solankowej, można „spędzić” 3 dni nad morzem, nie wyjeżdżając z Warszawy. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewnia z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Stan głębokiego relaksu, regenerację i wzrost energii witalnej pomaga też osiągnąć muzyka o częstotliwości 432 Hz, która tworzy komfortowe warunki do medytacji. Zdaniem Wojciecha Eichelbergera, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia - nie wolno ich lekceważyć”.

Krzysztof Ibisz
polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm RP I kadencji. Ikona polskiej telewizji, jeden z bardziej rozpoznawalnych twarzy i głosów polskich mediów. Niezliczona ilość programów rozrywkowych, długa lista teleturniejów. Gospodarz festiwali muzycznych, Sylwestrów i koncertów na żywo. Ostatnio udowadniający jak wielki ma talent aktorsko- wokalny w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie bardzo dbający o zdrowy tryb życia, aktywny sportowo. Ojciec trzech synów, najmłodszy Borys ma pół roku.

Joanna Ibisz
dyplomowany lekarz medycyny stylu życia z ramienia International Board of Lifestyle Medicine oraz członek British Society of Lifestyle Medicine. Specjalistka akupunktury z dyplomem Polskiego Towarzystwa Akupunktury. Prowadzi profil na instagramie @bewellbyjoibisz, gdzie dzieli się swoją wiedzą lifestylowo-medyczną oraz podcast o takiej samej nazwie, gdzie rozmawia z gośćmi o szeroko pojętym temacie wellbeing. Uwielbia podróże, medytację i pilates. Zimą można ją spotkać na stokach narciarskich, od pół roku odkrywa uroki macierzyństwa będąc mamą Borysa.