Od początku roku gorąco jest od plotek na temat drugiego sezonu "American Crime Story". Fabuła miała być skupiona wokół zabójstwa kreatora mody, Gianniego Versace w 1997 roku. Projektant został zastrzelony przed swoją rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę Andrew Cunanana. Początkowo rola Donatelli Versace miała przypaść Lady Gadze, która prywatnie przyjaźni się z projektantką, jednak finalnie, to Penélope Cruz dostąpiła zaszczytu wcielenia się w szefową międzynarodowego imperium. Rola partnera Gianniego, Antonia D'Amico przypadła Rickiemu Martinowi

Kilka miesięcy temu producenci podgrzali atmosferę wokół serialu gorącymi zdjęciami z planu, teraz mamy szansę podziwiać pierwsze efekty pracy całej ekipy. "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story" będzie się składał z 10 odcinków. Premiera przewidziana jest na 17 stycznia 2018 roku. Seria została zrealizowana na podstawie słynnej powieści "Vulgar Favors" Maureen Orth. 

"American Crime Story" to serial zbudowany na podobnej zasadzie co "American Horror Story". W każdym kolejnym sezonie scenarzyści opisują zdarzenia, które wstrząsnęły społeczność zza oceanu. W "American Crime Story" mamy szansę zajrzeć za kulisy histori, które zdarzyły się naprawdę. Pierwszy sezon dotyczył słynnego procesu sądowego O.J. Simpsona, którym żył cały świat. Sezon zdobył 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy.