Zuzanna Bijoch znów współpracuje z Tomem Fordem. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać ją na fotografiach wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej kolekcji. Okazuje się, że to nie ostatnia rola, jaką projektant przygotował dla modelki. Tym razem pojawiła się w kampanii urodowej. Została bowiem twarzą najnowszej linii kosmetyków do makijażu Tom Ford Beauty.
Jak to u Toma Forda, wszystko dopracowane jest w najmniejszym szczególe. Nic zresztą dziwnego, zdjęciami zajęło się dwóch uznanych artystów: Danielle Duella, a także Lango Henzi.

Zdjęcie kampanii jest odrobinę tajemnicze, ale również jak przystało na estetykę Toma Forda - zmysłowe. Kolorystyka makijażu zdecydowanie nawiązuje do jesienno-zimowego sezonu. 

Pomadki i lakiery do paznokci w kolorze wina będą w nadchodzącym sezonie kolejnym modnym elementem wizażu. Odcień kojarzy się z kwiatowym aromatem, doskonale prezentuje się zarówno przy bladej jak i bardziej opalonej cerze. Poza tym to doskonałe uzupełnienie wieczorowych stylizacji. Jedyne co pozostaje to czekać na kolejne odsłony kosmetycznych nowości Toma Forda.

 

Czytaj także:

Zuzanna Bijoch w kampanii Tom Ford jesień zima 2013>>

Zuzanna Bijoch i Patrycja Gardygajło u Toma Forda>>