Nowe torebki od Zofii Chylak - Collection 12

W nowym sezonie Zofii Chylak przyświecają dwie zasady: wszechstronność i praktyczność. Takie właśnie torebki wymarzyła sobie polska projektantka na zbliżającą się jesień, więc jej projekty - ponownie jak każda z poprzednich jedenastu kolekcji - są ponadczasowe, ale tez nie brakuje nowych wersji, które mimo wszystko doskonale odnajdą się w szafie kapsułowej. Jedna z nich, Ellipse, inspirowana jest vintage'owym etui na biżuterię - ma podobny kształt, dodany pasek, a nawet lusterko w środku, więc z powodzeniem może być tak samo szkatułką, jak i akcesorium. Chylak rozszerzyła też swoją paletę kolorów, dzięki czemu teraz swoje torebki z fakturowanej skóry przypominającej krokodyla oraz te matowe modele są dostępne w oliwkowej zieleni. W nowościach pojawiają się też skórzane paski z metalowymi ozdobami i skórzanymi klamrami, które nawiązują do estetyki lat 70. i 80. "Można je łączyć z torbami, ale też nosić spinając nimi marynarkę, trencz lub spodnie" przekonuje projektantka.

To jednak nie wszystko - w Collection 12 szukajcie też pudełkowych torebek na ramię rodem z lad 60. oraz miniaturowych tote bags w kilku wersjach (między innymi pyton, błyszcząca czerń, oliwkowy krokodyl).

Premierze kolekcji towarzyszy przepiękna kampania, której główną bohaterką została Luisana Gonzaleza. Na obrzeżach Nowego Jorku, w otoczeniu baśniowej zieleni, która jest kojącym tłem dla kwarantanny, sfotografował ją Stanisław Boniecki.

Cała kampania nowości Zofii Chylak, a także wszystkie modele z  kolekcji do obejrzenia w naszej galerii.

PS A jeśli zastanawiacie się nad kupnem którejś z nich, klasycznie już radzimy się spieszyć. Projekty Chylak to prawdziwe it bags i wszystko wskazuje na to, że nowości w mgnieniu oka zaliczą sold out i znów trzeba będzie się zapisać na listę oczekujących.